![]() |
Re: E30 Coupe B-79-TTL
Quote:
nu.i bai omule, ca am aparat de sudura si le prind forever :lol::lol::twisted::twisted::evil: |
Re: E30 Coupe B-79-TTL
Quote:
Boss , explica-i tu cum sta treaba cu tinichigeria :P |
Re: E30 Coupe B-79-TTL
bai tetel ceva progrese?
ai sudat portbagaju ala...? ca am inhalat destul fum ultima oara :-P |
Re: E30 Coupe B-79-TTL
ooooo Tetelisimoooo...iauite ba ca ai reusit sa faci si un topic ca ursu LOLO :))...ba deci daca il strici si pasta cum ai facut cu ala negru de bat de te stric... hai repede cu turbo ala ca vine primavara si n-am cu cine sa ma joc :lol:
|
Re: E30 Coupe B-79-TTL
Quote:
|
Re: E30 Coupe B-79-TTL
Quote:
sa imi explice ce ma???? :lol::lol: |
Re: E30 Coupe B-79-TTL
Quote:
da man, dar nu o sa iti vina sa crezi cat am evoluat de la ultima intrevedere |
Re: E30 Coupe B-79-TTL
Quote:
|
Re: E30 Coupe B-79-TTL
Quote:
salut man, stai linistit ca m.am facut baiat cuminte, acum mai intai citesc si studiez, fac treaba buna. lasa ma ca pentru primavara am o surpriza mai puternica decat turbo, ceva mai instarit, tot in 6cil, vedem ce iese. u ce mai decodezi pe asfalt?? |
Re: E30 Coupe B-79-TTL
Quote:
nu.i bai , asteptam legi si pt noi . :lol::lol: va ast joi pe la mine . |
Re: E30 Coupe B-79-TTL
:)))))))))))))))))
la un spritz... ai terminat ma de sudat? |
Re: E30 Coupe B-79-TTL
Quote:
|
Re: E30 Coupe B-79-TTL
Quote:
Daaaaa, la primavara o sa aselenizezi direct. Sa ne chemi sa filmam sa te punem pe iutub. :lol: |
Re: E30 Coupe B-79-TTL
Quote:
|
Re: E30 Coupe B-79-TTL
4 Attachment(s)
Work in progress ! :>
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning