Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - Coupe B-79-TTL (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/301560-e30-coupe-79-ttl.html)

tetel_sorinel 14-02-12 02:01

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
Quote:

Originally Posted by 316i (Post 4878996)
Vezi ca bate vantul, sa nu-ti cada iar aripile. :lol::lol::lol:



nu.i bai omule, ca am aparat de sudura si le prind forever :lol::lol::twisted::twisted::evil:

BuBu>KRS< 19-02-12 12:32

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
Quote:

Originally Posted by 316i (Post 4878996)
Vezi ca bate vantul, sa nu-ti cada iar aripile. :lol::lol::lol:


Boss , explica-i tu cum sta treaba cu tinichigeria :P

Job20 19-02-12 12:47

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
bai tetel ceva progrese?

ai sudat portbagaju ala...? ca am inhalat destul fum ultima oara :-P

ClaudyuNSL 19-02-12 15:15

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
ooooo Tetelisimoooo...iauite ba ca ai reusit sa faci si un topic ca ursu LOLO :))...ba deci daca il strici si pasta cum ai facut cu ala negru de bat de te stric... hai repede cu turbo ala ca vine primavara si n-am cu cine sa ma joc :lol:

316i 20-02-12 12:36

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
Quote:

Originally Posted by BuBu>KRS< (Post 4888224)
Boss , explica-i tu cum sta treaba cu tinichigeria :P

I-am explicat ieri. :D

tetel_sorinel 20-02-12 22:24

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
Quote:

Originally Posted by BuBu>KRS< (Post 4888224)
Boss , explica-i tu cum sta treaba cu tinichigeria :P



sa imi explice ce ma???? :lol::lol:

tetel_sorinel 20-02-12 22:25

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
Quote:

Originally Posted by 316i (Post 4889984)
I-am explicat ieri. :D



da man, dar nu o sa iti vina sa crezi cat am evoluat de la ultima intrevedere

BuBu>KRS< 20-02-12 22:25

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
Quote:

Originally Posted by tetel_sorinel (Post 4890950)
sa imi explice ce ma???? :lol::lol:

cum ne facem "bulangii" tu , io si jobu :)))

tetel_sorinel 20-02-12 22:32

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
Quote:

Originally Posted by ClaudyuNSL (Post 4888534)
ooooo Tetelisimoooo...iauite ba ca ai reusit sa faci si un topic ca ursu LOLO :))...ba deci daca il strici si pasta cum ai facut cu ala negru de bat de te stric... hai repede cu turbo ala ca vine primavara si n-am cu cine sa ma joc :lol:



salut man, stai linistit ca m.am facut baiat cuminte, acum mai intai citesc si studiez, fac treaba buna. lasa ma ca pentru primavara am o surpriza mai puternica decat turbo, ceva mai instarit, tot in 6cil, vedem ce iese. u ce mai decodezi pe asfalt??

tetel_sorinel 20-02-12 23:20

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
Quote:

Originally Posted by BuBu>KRS< (Post 4890957)
cum ne facem "bulangii" tu , io si jobu :)))


nu.i bai , asteptam legi si pt noi . :lol::lol:



va ast joi pe la mine .

Job20 21-02-12 08:52

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
:)))))))))))))))))

la un spritz...

ai terminat ma de sudat?

ClaudyuNSL 21-02-12 14:21

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
Quote:

Originally Posted by tetel_sorinel (Post 4890971)
salut man, stai linistit ca m.am facut baiat cuminte, acum mai intai citesc si studiez, fac treaba buna. lasa ma ca pentru primavara am o surpriza mai puternica decat turbo, ceva mai instarit, tot in 6cil, vedem ce iese. u ce mai decodezi pe asfalt??

io momentan sunt cuminte...astept sa dea caldura si sa vad ce toroapa dasta veche ma gandesc sa fac :)))

316i 22-02-12 10:59

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
Quote:

Originally Posted by tetel_sorinel (Post 4890971)
salut man, stai linistit ca m.am facut baiat cuminte, acum mai intai citesc si studiez, fac treaba buna. lasa ma ca pentru primavara am o surpriza mai puternica decat turbo, ceva mai instarit, tot in 6cil, vedem ce iese. u ce mai decodezi pe asfalt??

Ce dracu citesti, mmm? Ziaru in tramvai in drum spre munca? :lol:
Daaaaa, la primavara o sa aselenizezi direct. Sa ne chemi sa filmam sa te punem pe iutub. :lol:

BuBu>KRS< 22-02-12 18:15

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
Quote:

Originally Posted by 316i (Post 4893071)
Ce dracu citesti, mmm? Ziaru in tramvai in drum spre munca? :lol:
Daaaaa, la primavara o sa aselenizezi direct. Sa ne chemi sa filmam sa te punem pe iutub. :lol:

am cautat DEXu k sa inteleg postu =))))))

zku76 26-02-12 15:41

Re: E30 Coupe B-79-TTL
 
4 Attachment(s)
Work in progress ! :>


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning