Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dyno Tuning (https://forum.4tuning.ro/175-dyno-tuning.html)
-   -   Renault R5 cu Unichip (https://forum.4tuning.ro/175-dyno-tuning/29190-renault-r5-unichip.html)

NT33EXE 16-08-07 14:45

Re: Renault R5 cu Unichip
 
inseamna ca m-am "zbuciumat" degeaba. :D
multumesc pentru lamuriri!

urmeaza o intrebare: turbina mai mare stiu ca poti sa aduci. poti face acelasi lucru si cu injectoarele? asta in ideea in care vreau sa fac la voi operatiunea de upgrade cap-coada. trebuie intercooler mai mare? daca da, il vreau si pe ala.8)
te rog sa dai pm.
thanks!

MasterTuner 06-10-07 16:10

Re: Renault R5 cu Unichip
 
Ai in semnatura numarul meu de telefon, ma suni si stabilim toate detaliile.

Florin


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning