![]() |
Re: Renault R5 cu Unichip
inseamna ca m-am "zbuciumat" degeaba. :D
multumesc pentru lamuriri! urmeaza o intrebare: turbina mai mare stiu ca poti sa aduci. poti face acelasi lucru si cu injectoarele? asta in ideea in care vreau sa fac la voi operatiunea de upgrade cap-coada. trebuie intercooler mai mare? daca da, il vreau si pe ala.8) te rog sa dai pm. thanks! |
Re: Renault R5 cu Unichip
Ai in semnatura numarul meu de telefon, ma suni si stabilim toate detaliile.
Florin |
| All times are GMT +2. The time now is 21:14. |
- Copyright 2026 4Tuning