Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ? (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/28872-parere-aveti-fetele-comunitatea-4tuning.html)

CT-07-APV 03-01-08 14:03

Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
 
Ce sa zic fetele inca sunt la inceput pe forum nu au multe posturi dar unele chiar sunt interesate de fenomen. Atata timp cat nu incep cu figuri si impresii totul este ok. Bine ai venit in comunitate si un sfat: lasa liniutele drifturile si toate alea pt mai tarziu fa un an de experienta vreo 10.000 de km si mai vorbim apoi. Pana atunci succes la examenu pt sc de soferi cand o sa il dai

VaLeX 06-01-08 00:47

Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
 
care fete? :lol:

Spark 10-01-08 12:08

Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
 
alea putzine. si desi is putzine alea care is pe forum ... is super ok

Claudia 10-01-08 12:17

Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
 
Multumim, dragutilor! ;)

Sasha 10-01-08 12:32

Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
 
interesant topic :woowoo:

multumim baietilor pt cuvintele frumoase:D

Mustang 10-01-08 13:53

Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
 
Si cand te gandesti ca era la moda prin 2006 ... :rolleyes:
In orice caz, au inceput sa apara si "fete" sau fete care au niste posturi cam dubioase.

Pot nota cateva persoane super interesante cu care mi-a facut multa placere sa discut:
-Bea
-Clau
-Pheerya (dar o stiam dinainte de 4tuning...)
-Sasha
-Magos

Claudia 10-01-08 13:58

Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
 
Las` ca eu am aflat de 4t in 2005, cand incepusem sa ma uit pe diverse threaduri... si prin 2006 m-am gandit sa imi fac si eu cont ca mereu vroiam sa postez cate ceva si nu aveam cum altfel! :p

pheerya 11-01-08 10:09

Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1285307)
Si cand te gandesti ca era la moda prin 2006 ... :rolleyes:
In orice caz, au inceput sa apara si "fete" sau fete care au niste posturi cam dubioase.

Pot nota cateva persoane super interesante cu care mi-a facut multa placere sa discut:
-Bea
-Clau
-Pheerya (dar o stiam dinainte de 4tuning...)
-Sasha
-Magos

daaaa....pe noi ne-a adus 4tuningul aproape dupa o perioada de pauza prelungita...bro' :poke: :lol: pe mine m-a tresat tru vreun an cu 4tuningul si dupa asta am incercat si eu sa vad despre ce este vorba:-)

Bea69 11-01-08 13:30

Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
 
ms frumos mustang!:-)

Quote:

Originally Posted by CED (Post 1272419)
daca esti cu adevarat pasionata de tuning reusesti cu timpul sa ignori privirile ironice ale mecanicilor desi trebuie sa recunosc ca nu a fost usor

...eu una nu am ajuns nici acuma sa pot sa ignor...:-)
si din cauza asta nu a ajuns,si nici nu o sa ajunga niciodata sa fie pe forum masina mea,care daca ma ajuta sefu' de sus,va fi prima dintre semenii ei din Ro,care va fi modificata cap-coada!;)

CED 11-01-08 15:16

Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Bea69 (Post 1287257)
ms frumos mustang!:-)



...eu una nu am ajuns nici acuma sa pot sa ignor...:-)
si din cauza asta nu a ajuns,si nici nu o sa ajunga niciodata sa fie pe forum masina mea,care daca ma ajuta sefu' de sus,va fi prima dintre semenii ei din Ro,care va fi modificata cap-coada!;)

eu zic ca nu trebuie sa te descurajezi - pina la urma toti cei cu care am lucrat au vazut ca pun mult suflet si ca am invatat cite ceva despre masina si au fost super ok

sint convinsa ca inca mai sint destui care comenteaza dar am o masina care a iesit asa cum am visat si sint fericita ca am lucrat la ea

asta a fost evolutia pe durata de un an - asa ca nu imi pare rau ca nu am luat in seama rautatile unora

CT-07-APV 12-01-08 00:10

Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
 
Misto masina CED. sunt curios la ce ai lucrat?

Gabi 12-01-08 01:25

Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
 
Quote:

Originally Posted by CED (Post 1287443)
eu zic ca nu trebuie sa te descurajezi - pina la urma toti cei cu care am lucrat au vazut ca pun mult suflet si ca am invatat cite ceva despre masina si au fost super ok

sint convinsa ca inca mai sint destui care comenteaza dar am o masina care a iesit asa cum am visat si sint fericita ca am lucrat la ea

asta a fost evolutia pe durata de un an - asa ca nu imi pare rau ca nu am luat in seama rautatile unora

Sa ma trazneasca daca stiam ca esti fata ! S-o stapanesti sanatoasa ! :wink:

Ontopic:
  • Bea69 - foarte tare frate!!! :mrgreen:
  • Clauditza - nu cunosc personal, avut ceva divergente in trecut, pe total, ok :)
  • Pheerya - la fel ca mai sus, exceptand divergentele !
  • Magos - la fel ca mai sus !:)
  • Sasha - ma abtin ! :lol:

CED 12-01-08 07:50

Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 1288482)
Sa ma trazneasca daca stiam ca esti fata !

:-) :-) :-) esti mortal:-) :-) :-)

CED 12-01-08 11:28

Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
 
Quote:

Originally Posted by CT-07-APV (Post 1288405)
Misto masina CED. sunt curios la ce ai lucrat?

nu am ratat nici o etapa de lucru - de la elaborarea proiectului pina la executie

Sasha 12-01-08 14:38

Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 1288482)
[*]Sasha - ma abtin ! :lol:


aolooo esti duuus :!: :!: :!:
sa vezi injectii acum =))


All times are GMT +2. The time now is 18:18.

- Copyright 2026 4Tuning