![]() |
Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
Ce sa zic fetele inca sunt la inceput pe forum nu au multe posturi dar unele chiar sunt interesate de fenomen. Atata timp cat nu incep cu figuri si impresii totul este ok. Bine ai venit in comunitate si un sfat: lasa liniutele drifturile si toate alea pt mai tarziu fa un an de experienta vreo 10.000 de km si mai vorbim apoi. Pana atunci succes la examenu pt sc de soferi cand o sa il dai
|
Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
care fete? :lol:
|
Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
alea putzine. si desi is putzine alea care is pe forum ... is super ok
|
Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
Multumim, dragutilor! ;)
|
Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
interesant topic :woowoo:
multumim baietilor pt cuvintele frumoase:D |
Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
Si cand te gandesti ca era la moda prin 2006 ... :rolleyes:
In orice caz, au inceput sa apara si "fete" sau fete care au niste posturi cam dubioase. Pot nota cateva persoane super interesante cu care mi-a facut multa placere sa discut: -Bea -Clau -Pheerya (dar o stiam dinainte de 4tuning...) -Sasha -Magos |
Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
Las` ca eu am aflat de 4t in 2005, cand incepusem sa ma uit pe diverse threaduri... si prin 2006 m-am gandit sa imi fac si eu cont ca mereu vroiam sa postez cate ceva si nu aveam cum altfel! :p
|
Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
Quote:
|
Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
ms frumos mustang!:-)
Quote:
si din cauza asta nu a ajuns,si nici nu o sa ajunga niciodata sa fie pe forum masina mea,care daca ma ajuta sefu' de sus,va fi prima dintre semenii ei din Ro,care va fi modificata cap-coada!;) |
Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
2 Attachment(s)
Quote:
sint convinsa ca inca mai sint destui care comenteaza dar am o masina care a iesit asa cum am visat si sint fericita ca am lucrat la ea asta a fost evolutia pe durata de un an - asa ca nu imi pare rau ca nu am luat in seama rautatile unora |
Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
Misto masina CED. sunt curios la ce ai lucrat?
|
Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
Quote:
Ontopic:
|
Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
Quote:
|
Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
Quote:
|
Re: Ce parere aveti de fetele din comunitatea 4tuning ?
Quote:
aolooo esti duuus :!: :!: :!: sa vezi injectii acum =)) |
| All times are GMT +2. The time now is 18:18. |
- Copyright 2026 4Tuning