Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   ANVELOPE DE AFARA LA SUPER PRETZURI (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/2741-anvelope-afara-super-pretzuri.html)

B 68 VLD 30-11-04 16:22

nu cred ca gasesti cu talonu 40 pe 14! si oricum un talon asa mic iti poate aduce probleme mari!

KrushX 30-11-04 17:35

shtiu ca se gasesc foarte greu... io am incercat la norok.... dar ce probleme mari pot aparea?

shadow 01-12-04 09:47

Iti rupi jantele in doua pe gropile din Romania!!!!

Hondarul 01-12-04 09:48

Am eu pe 40 si n-am nici pe draqu... Ma rog, jantele nu sunt ele tocmai rotunde... dar nimic mai mult. :lol:

B 68 VLD 01-12-04 13:37

Pai si eu am talonul 45 si n-am patit nimik la jante dar in viitor nu se stie! :)

Lemeleul 01-12-04 16:15

Am si eu nevoie de 2 buc 165/70/13 sau 175/70/13, dar sa fie profil de iarna!
Ce modele ai si la ce pret?
De vineri sunt in Bucuresti!

U R S U 02-12-04 14:08

165/50 14
175/50 14
185/50 14

???

Hondarul 02-12-04 16:09

Sunati si intrebati.

Cod3r 09-12-04 13:25

195/65/R15 ai?

De iarna, de vara, ce producatori?

Merci!

Cod3r 09-12-04 13:26

195/65/R15 ai?

De iarna, de vara, ce producatori?

Merci!

Hondarul 09-12-04 13:29

Deci... In primul post este nr de telefon al prietenului meu care se ocupa de asta. Suni si intrebi tot ce vrei, sunt sigur ca vei gasi ce doresti.

CT-87-ADY 09-12-04 14:14

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Deci... In primul post este nr de telefon al prietenului meu care se ocupa de asta. Suni si intrebi tot ce vrei, sunt sigur ca vei gasi ce doresti.

Ba fratzilor suntetzi chior sau ce avetzi???
Nu v`a zis omu` sa sunatzi si sa intrebatzi de vreo 3-4ori???
:lol:


All times are GMT +2. The time now is 22:11.

- Copyright 2026 4Tuning