![]() |
Re: Ford Puma
da e super draguta masina(mai mult pt fete:D)..initial si eu tot pt puma am optat dar cand am vazut cougar_ul mi-am schimbat parerea:D depinde acum si ce vrei de la masina pe care ti-o cumperi:D...
|
Re: Ford Puma
Da ,este perfect adevarat ca Cougar este mai mare,un pic mai elaborat,dar uneori imperfectiunea are stilul ei.De exemplu imi place mai mult Puma pentru ca e mai micuta,privita din fatza arata ca un mic alien,privita din spate ca un cougar si privita din lateral ,ca un Lotus elise.Apoi motorasul de 1.7 zetec care duce tona de tabla la 100 km in 8.5 secunde te cam face sa iti lipesti talpa de acceleratie.
|
Re: Ford Puma
Detin si eu o astfel de masina .am un ford puma din 1998 cu motor de 1400.nu pot sa fac o comparatie cu alte masini pt ca nu sunt suficient de informat si decat sa spun o prostie mai bine tac.nu ai ce sa-i reprosezi.masina raspunde ok la toate cerintele .am dorit sa o vand mai demult.trebuia sa plec sa muncesc afara .dar oferta a cazut si normal am renuntat,acum sunt nevoit sa o pun iar in vanzare deoarece dupa sarbatori voi pleca in suedia mai exact pe 27 ianuarie.cei care sunt interesati de acest model de masina ma pot suna la tel :0763602787
am postat si un anunt la ford-anunturi auto pe saitul acesta . nu ratati masina la pretul pe care l-am stabilit.supermegaultra-merita. |
Re: Ford Puma
as dori sa stiu si eu cine are un Ford puma lovit spate sau ziceti-mi cineva cine vinde piese de puma sau unde as putea gasi pe net piese:D,astept mail pe [email protected]
|
Re: Ford Puma
Hello.Am si eu un ford puma din 97,motor de 1.7 :D As vrea sa imi pun toba sport si eventual sa ii fac vreo dunga.Ceva sugestii?(avand in vedere ca sunt fata?:> )
|
Re: Ford Puma
Nu ii fa nici o dunga, jante, suspensie sport, toba sport(Magnaflow)
|
Re: Ford Puma
buna baieti,
aveti dreptate Ford Puma este o masina deosebita, detin un asemenea exemplar :) si nu ma dezamagit niciodata. Cine doreste sa achizitioneze unul? Am un Ford Puma de Vanzare, 1,7, 125 cai din '99, piele originala Puma interior, presuri originale puma, MP3 Sony, jenti aluminiu '15, toate consumabile schimbate recent. Detalii la: 0745494942 [email protected] Ms, Sa stapaniti bine caii putere!:D |
Re: Ford Puma
salut si eu ca si altii sunt nou pe forum.Sunt proprietaru unui ford puma iar daca are cineva nelamuriri sau pot sa il ajut cu ceva sa ia legatura cu mine pe mes:[email protected]
|
Re: Ford Puma
2 Attachment(s)
salutare,eram si eu curios ce pareri sunt despre ford puma
|
Re: Ford Puma
http://www.magnatuning.ro/ro/products/177/Puma
incearca si aici Quote:
|
Re: Ford Puma
6 Attachment(s)
va salut ,am devenit si eu propietarul unui PUMA si deja sunt indragostit de masina ,,,1,4,16v si mapuc so modific ,deja am pus ambreaj sport ,axa cu came sport ,injectoare marite ,soft ,suspensie sport ,si lucrand in domeniu am ajuns la concluzia de a umbla la spoilare si evacuare
mai nou as vrea sa infiintam FAN CLUB PUMA in cazul in care nu exista |
| All times are GMT +2. The time now is 05:20. |
- Copyright 2026 4Tuning