Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere.html)
-   -   Problema cu sistemul audio :) (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere/248648-problema-sistemul-audio.html)

Simox 25-03-11 08:58

Re: Problema cu sistemul audio :)
 
Eu cred ca ar mai fii o varianta sa imi iau o statie cum o are un prieten de-al meu si care stiu ca da in ele bine ( un magnat tribal x one ) ce parere aveti ? ar merge o statie de genu asta pe ele ?

Stage2 25-03-11 16:02

Re: Problema cu sistemul audio :)
 
Merge si magnat, se cam incinge pe 2 ohmi dar, merge.
Quote:

TXI 1200 hifonics stiu, depasim putin, dar sa zicem ca n-ai de ales daca-i nu si nu ai si GZTA 1.800MK2 GZ
Hifonics recunosc, e bun, acel gz in schimb nu prea, nu trebuia sa-l aduci in discutie, nu pentru ce vrea el.


All times are GMT +2. The time now is 09:05.

- Copyright 2026 4Tuning