![]() |
Re: Problema cu sistemul audio :)
Eu cred ca ar mai fii o varianta sa imi iau o statie cum o are un prieten de-al meu si care stiu ca da in ele bine ( un magnat tribal x one ) ce parere aveti ? ar merge o statie de genu asta pe ele ?
|
Re: Problema cu sistemul audio :)
Merge si magnat, se cam incinge pe 2 ohmi dar, merge.
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:05. |
- Copyright 2026 4Tuning