| MIHAI_NEBUNU |
31-01-11 01:58 |
Re: cumpar bara m3 e36
Quote:
Originally Posted by BMnWA
(Post 4037033)
maxim de corect,dar indiferent despre oricare viziune vorbim,e maxim de deplasat o bara originala M care e inaccesibila de scumpa noua,sa fie second la jumate de pret fata de o bara M de producator noua. Din cate stiu eu cam oem second e relativ egal cu pretul de producator nou,proiectoare,bari normale,bandouri,praguri si alte accesorii. Oricum astea sunt doar niste pareri,nu au un scop anume..
|
da multumesc pt pareri
rog un moderator sa stearga aceste discutii inutile
|