![]() |
Re: condensator alfatech 1F
sorry ... abia dupa 25 septembrie ajung bateriile ... :(
|
Re: condensator alfatech 1F
trimtemi si mie pe pm cat costa o baterie de care vrei u sa iti ei plsss
|
Re: condensator alfatech 1F
deci mai astept ...
|
Re: condensator alfatech 1F
luni ma duc la wizards sa vad daca a venit, ca asa au promis ... ultima saptamana din luna septembrie.
|
Re: condensator alfatech 1F
daca mai ai condensatorul da`mi si mie un prv ma intereseaza
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:43. |
- Copyright 2026 4Tuning