Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Dezmembrez e30 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/211404-dezmembrez-e30.html)

y_u_s 09-02-11 22:19

Re: Vand interior E30is
 
Valabil, preturile sunt negociabile, accept si schimburi, tel. 0766449688.

y_u_s 13-02-11 15:18

Re: Vand interior E30is
 
Valabil, 300 de lei scaunele cu banchetele, 150 de lei plafonul, 100 de lei mocheta de portbagaj completa, 150 de lei fetele de usi...

y_u_s 13-02-11 15:22

Re: Vand calculator M20 pt 2.0 si 2.3
 
Valabil!

y_u_s 13-02-11 15:24

re: Dezmembrez e30
 
Valabil!

y_u_s 18-02-11 21:57

re: Dezmembrez e30
 
Up, 50 de leibucata!

y_u_s 18-02-11 21:58

Re: Vand calculator M20 pt 2.0 si 2.3
 
Valabil, 180 de lei..

y_u_s 18-02-11 21:58

Re: Vand interior E30is
 
Valabil, negociabil...

y_u_s 20-02-11 19:33

Re: Vand interior E30is
 
up ...

y_u_s 20-02-11 19:33

Re: Vand calculator M20 pt 2.0 si 2.3
 
negociem..

y_u_s 20-02-11 19:34

re: Dezmembrez e30
 
valabil, 100 de lei geamuri fita...

y_u_s 22-02-11 20:33

Vand fete de usi de E30 coupe (de spate)
 
7 Attachment(s)
Vand 2 seturi de fete de usi, unul dintre ele este tipla, altul e gaurit pt difuzoare, in stare bunicica, 150 de lei setul impecabil, 100 de lei cel cu gauri pt difuzoare.
0766449688
yus4ucar pe mess.

y_u_s 22-02-11 20:44

vand panou parasolare cu gauri pt OBC de E30
 
4 Attachment(s)
Vand panoul de la parasolare pe care se prinde OBC, impreuna cu parasolare impecabile 150 de lei, piele neagra...sau schimburi.
0766449688
yus4ucar pe mess.

y_u_s 22-02-11 23:58

Re: vand panou parasolare cu gauri pt OBC de E30
 
Am si 2 parasolare piele neaga la 50 de lei ambele, in stare buna.
0766449688
yus4ucar pe messenger

y_u_s 23-02-11 00:09

Vand grile faruri E30 si nari ieftin
 
6 Attachment(s)
Vand grile faruri si nari de E30, sunt de pe un coupe dar nu cred ca are relevanta, grilele sunt putin crapate, de la demontare, pot fi lipite, nu e foarte vizibil iar narile trebuiesc revopsite, au fost vopsite prost insa si astea pot fi folosite in starea actuala...
100 de lei cu totul, sau pe bucati 40 narile, 30 grila, 60 ambele.
0766449688
yus4ucar pe mess.

y_u_s 23-02-11 00:25

re: Dezmembrez e30
 
Up up ..


All times are GMT +2. The time now is 09:04.

- Copyright 2026 4Tuning