Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata! (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/20907-alege-frumoasa-masina-cluj-tunata.html)

sandrei 23-07-06 17:59

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
nu de aia am deskis topicul sa imi alegeti masina :lol: ci sa mai vada lumea si sa poata vota ce le place...oricum toate masinile sunt f frumoase dintre cele propuse ,doar 1 nu imi place si cred ca stii care ;) dar prefer sa nu zic sa influentam voturile :)) ..ms pt aprecieri sili

Vlako 23-07-06 19:00

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
nu bagati si niste poze cu masinile ? daca se poate :D

CJ-86-UHE 23-07-06 20:44

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
daca te uitzi maia tent sunt poze cu masinile

Vlako 23-07-06 20:57

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
am vazt scz ;)

sandrei 23-07-06 21:01

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
https://forum.4tuning.ro/37-cluj/20930-voting-frumoasa-masina-cluj.html intra si voteaza ;)

RA_2fast4u 23-07-06 21:24

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
3 Attachment(s)
skoda cu fulgerele pe ea? si asi mai propune si mertzul urmator care desi nu are multe modificari aranta demential de bine :) a da si sa nu uitam de alfa de la spider!

dragonu.21 24-07-06 08:46

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
Ma Suciule baga si Clio la vot!
As curios.

Cali...nV6 25-07-06 18:57

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
mai este un bmw 3, visiniu LXL cu jante de M6. Arata super ...da acuma i-a tziganit capota.....si ceva aripioare la bara fatza....pacat

alexufo 26-07-06 18:22

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
bravo caline,bmw-LXL care e mai mult decat elegant si agresiv in acelasi timp si sa nu uitam mercedesul 190 evo 1

DACA TOT VORBIM DE MASINI TUNATE SI FACETI DEPARTAJARI SA LUATI IN CALCUL SI MODIFICARILE LA MOTOR CARE NU CONSTAU IN ...UN FILTRU DE AER SAU UN CAPAC VOPSIT


SI DACA VORBIM TOT DE ASTEA VOTATI MASINI CARE AU MACAR PESTE 150 DE CAI .


P.S. DEPINDE DIN CE PUNCT DE VEDERE ALEGETI ,DOAR EXTERIORUL SAU ANSAMBLU

alexufo 26-07-06 18:24

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
Si Am Uitat Sa Zic:mercedesul 190 Are Modificari Si La Exterior Si La Interior Si Muzica Si Aranjament La Muzica Pe Langa Suspensii Pneumatice , Diferential Blocabil Din Fabrica Are 197 De Cai +modificari..etc Etc

CJ-01-WOB 26-07-06 18:27

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
da ma
deaia am zis ac s-o grabit andrei cu poolu ca io izc ca is cel putin inca 6-7 masini demne de luat in seama!!!!!!!!!!!!!
cred ca sunteti de acord cu mine

alexufo 26-07-06 18:31

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
Exact......................

alexufo 26-07-06 18:36

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
Exact......................

smoke 26-07-06 18:55

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
masini e.. true.. inca multe.. apoi.. e ''pa interese si poll'u asta'' ....oare cine l-a pornit? .... curios.. de ce ??? :)) sper sa nu il dezamageasca ce crede lumea :)))))))

CJ-01-WOB 26-07-06 19:03

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
:D smoku e cu tupeu in el :D! .. sapoi cu pul fara pul .. asta nu reprezinta mare lucru


All times are GMT +2. The time now is 01:08.

- Copyright 2026 4Tuning