![]() |
Re: Cumpar amplificator
ok! am gresit ! este ! sincer nu am stat sa caut pe internet gramatica limbii romane pt o discutie inutila.....tu nu ai cu ce sa iti ocupi timpul ?vezi ca mai sunt mii de topicuri cu greseli gramaticale mult mai grave, care trebuie corectate ;) . imi cer scuze pt faptul ca sunt un incult si un agramat ! si pt faptul ca nu sunt la nivelul tau de inteligenta ! o sa ma reinscriu la gradinita !
eu cred ,ca forumul este loc de relaxare si documentare pt oameni cu diverse pasiuni , nu biblioteca din Alexandria (Egipt ...nu Teleorman) ..pana acum nu mi s-a plans nimeni pt constructiile mele gramaticale sau cursivitatea in exprimare ..deci zic ca este totul ok ...succes in corectarea si educarea restului de utilizatori de pe forum ! o zi buna ! esti invitatul meu sa discutam despre acustica in domeniul auto cat si profesional , bineinteles prieteneste ... |
| All times are GMT +2. The time now is 22:02. |
- Copyright 2026 4Tuning