![]() |
Re: Suceava 25.06.2006
Quote:
Bun asa ... poate se apuca de organizat in bacau :D |
Re: Suceava 25.06.2006
Sau de construit..Ca are cu ce..
|
Re: Suceava 25.06.2006
Quote:
|
Re: Suceava 25.06.2006
8 Attachment(s)
poze,deocamdata!
|
Re: Suceava 25.06.2006
1 Attachment(s)
Andr3i in action :shock: :twisted:
|
Re: Suceava 25.06.2006
1 Attachment(s)
me ... ambele ...
|
Re: Suceava 25.06.2006
da cu alex cand se invartea nu aveti ???
|
Re: Suceava 25.06.2006
ba da! dar tre sa intri pe ftp://194.102.169.26 user name -stamatide ,pasword-stamatide si sa luati de acolo tot (adik pozi si filmuletze)
|
Re: Suceava 25.06.2006
ffrate ala care o dat startu` in filmu cu sfw ,era gay?da din maini ca unu....."u dont`s sayyyyy".
se cerdea la balet poate |
Re: Suceava 25.06.2006
un lab@@iu parerea mea..ar trebui duse mainile pana spre sol undeva..nici nu iti dai seama ce vrea sa faca..SFW are dreptate..se juca cu nervii lui ...mah oare in bacau nu va fi niciodata posibil sa existe legale?eu zic ca tre sa ne vedem la reuniune ,sa facem lista cu semnaturi shi sa incepem sa batem la portile orasu:(parca ar fi o cauza moarta...
|
Re: Suceava 25.06.2006
s-a tot incercat, si se mai incearca, dar... slabe sanse deocamdata...
intrebati-l pe silviu tun, si va va lamuri... el nu si-a pierdut speranta oricum ;) |
Re: Suceava 25.06.2006
mai nu se stie nici odata de unde sare iepurele
poate nu se vb cu cine trebuie |
Re: Suceava 25.06.2006
bulangiuu stavarache a facut mii de festivaluri si ii e greu sa fac o cursa ....dac nu pe aeroport macar pe centru ....pe motociclisti ia lasat sa faca cerculetze....dac ar ajunge cineva la el si i-ar zice ca in toate judetele au fost curse numai la bacau nik
|
Re: Suceava 25.06.2006
asa este mircea
poate nu sa dicutat cu cine trebuie cu motociclistii e alta treaba organizatorii au functii mari in oras si de aia nu ca ar face astia dupa capu lor |
Re: Suceava 25.06.2006
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:04. |
- Copyright 2026 4Tuning