Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bacau (https://forum.4tuning.ro/80-bacau.html)
-   -   Suceava 25.06.2006 (https://forum.4tuning.ro/80-bacau/19336-suceava-25-06-2006-a.html)

SFW 25-06-06 19:50

Re: Suceava 25.06.2006
 
Quote:

Originally Posted by cristi_407
A zis ca data viitoare o sa aduca el semafoare..:)


Bun asa ... poate se apuca de organizat in bacau :D

cristi_407 25-06-06 19:54

Re: Suceava 25.06.2006
 
Sau de construit..Ca are cu ce..

SFW 25-06-06 20:05

Re: Suceava 25.06.2006
 
Quote:

Originally Posted by cristi_407
Sau de construit..Ca are cu ce..

:lol: :lol: da :lol: ar fi ceva :lol: poate ceva acoperit, sa nu ne bata soarele in cap ... ca ar gasi specialisti la asa ceva :lol:

DASCALUGABRIEL 26-06-06 09:13

Re: Suceava 25.06.2006
 
8 Attachment(s)
poze,deocamdata!

SFW 26-06-06 17:56

Re: Suceava 25.06.2006
 
1 Attachment(s)
Andr3i in action :shock: :twisted:

SFW 26-06-06 18:23

Re: Suceava 25.06.2006
 
1 Attachment(s)
me ... ambele ...

Al3xxx 26-06-06 19:59

Re: Suceava 25.06.2006
 
da cu alex cand se invartea nu aveti ???

DASCALUGABRIEL 26-06-06 21:58

Re: Suceava 25.06.2006
 
ba da! dar tre sa intri pe ftp://194.102.169.26 user name -stamatide ,pasword-stamatide si sa luati de acolo tot (adik pozi si filmuletze)

Shorty 26-06-06 22:03

Re: Suceava 25.06.2006
 
ffrate ala care o dat startu` in filmu cu sfw ,era gay?da din maini ca unu....."u dont`s sayyyyy".
se cerdea la balet poate

EuGenius 27-06-06 03:49

Re: Suceava 25.06.2006
 
un lab@@iu parerea mea..ar trebui duse mainile pana spre sol undeva..nici nu iti dai seama ce vrea sa faca..SFW are dreptate..se juca cu nervii lui ...mah oare in bacau nu va fi niciodata posibil sa existe legale?eu zic ca tre sa ne vedem la reuniune ,sa facem lista cu semnaturi shi sa incepem sa batem la portile orasu:(parca ar fi o cauza moarta...

aleks 27-06-06 10:02

Re: Suceava 25.06.2006
 
s-a tot incercat, si se mai incearca, dar... slabe sanse deocamdata...
intrebati-l pe silviu tun, si va va lamuri...
el nu si-a pierdut speranta oricum ;)

Al3xxx 27-06-06 15:03

Re: Suceava 25.06.2006
 
mai nu se stie nici odata de unde sare iepurele
poate nu se vb cu cine trebuie

Zerofast 28-06-06 11:13

Re: Suceava 25.06.2006
 
bulangiuu stavarache a facut mii de festivaluri si ii e greu sa fac o cursa ....dac nu pe aeroport macar pe centru ....pe motociclisti ia lasat sa faca cerculetze....dac ar ajunge cineva la el si i-ar zice ca in toate judetele au fost curse numai la bacau nik

Al3xxx 28-06-06 14:38

Re: Suceava 25.06.2006
 
asa este mircea
poate nu sa dicutat cu cine trebuie
cu motociclistii e alta treaba
organizatorii au functii mari in oras si de aia
nu ca ar face astia dupa capu lor

KillerB 29-06-06 12:21

Re: Suceava 25.06.2006
 
Quote:

Originally Posted by EuGenius
un lab@@iu parerea mea..ar trebui duse mainile pana spre sol undeva..nici nu iti dai seama ce vrea sa faca..SFW are dreptate..se juca cu nervii lui ...mah oare in bacau nu va fi niciodata posibil sa existe legale?eu zic ca tre sa ne vedem la reuniune ,sa facem lista cu semnaturi shi sa incepem sa batem la portile orasu:(parca ar fi o cauza moarta...

Mah, e tot tipul care a dat startul data trecuta, in mai!!! Cred ca era toropit de caldura, saracu'...Nu-l mai luatzi atat in balon, data trecuta a fost in regula, tocmai de asta l-am pus din nou la start ...Hai ca data aviatoare dau eu starturile, OK? (Acum nu am dat decat la o libera, spre sfarsit...)


All times are GMT +2. The time now is 13:04.

- Copyright 2026 4Tuning