Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   \"Perle\" de pe forum... (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/1924-perle-forum.html)

Carmen 18-10-04 12:50

Nu e kiar perla, dar eu n-am inteles nimic :shock:
\"Nu tzi mse pare sa normla sa fim akolo vom fi toti Ploiestiul va fi akolo \"

catalin rs4 11-11-04 17:14

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"K_gula\"
haideti sa va zic eu o perla, nu dau nume, si nu a fost postata pe forum mi-a fost adresata: \"RS4 s-a facut si varianta diesel?\"

daca varianta rs4 sa facut ca si diesel..atunci de ce sa nu se fi facut si m3...sau m5 ba chiar si porschele diesel... :D :D :D tare is curios k_gula cine tia zis faza cu rs4... :lol: poate imi dai un pm..sau poti sa spui si aici.. :D

SpeedeR 08-12-04 23:45

Quote:

pt un motor de 6l nu e cam putin 400CP?; de fapt, la ce cuplu are ar putea avea performantele unui bolid de vreo 500cp nemtesti (400 americani=500 nemtesti daca nu ma insel

cum sa zici k 400 cp americani = 500 cai nemtesti ?!?!?!? oare caii romanesti cum or fi cotati la Bursa Cailor Putere?! :lol: :lol:

n0namee 09-12-04 02:15

Quote:

Varumeu a venit la mine in weekend si mia umblat prin pc!!

vi se pare cunoscuta scuza?

n0namee 09-12-04 02:27

:?
Quote:

peste 4 ani mi-a promis mamy ca imi ia o supra .....deci....avetzi grija
asta in schimb m-a facut sa rad de fiecare data! nu a dat gres pana acum!

ffocus 09-12-04 09:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"n0namee\"
:?
Quote:

peste 4 ani mi-a promis mamy ca imi ia o supra .....deci....avetzi grija
asta in schimb m-a facut sa rad de fiecare data! nu a dat gres pana acum!

muhahahahahahha....muhahahahahahah...cine a zis asta?

EvLSant0S 09-12-04 12:08

Edd parca , are 15 ani... ;)

rews 09-12-04 12:36

mai fratzilor rad cu gura pana la urechile lu' vecinu :lol: :lol: e tare faza cu ploiestiul dar shi cu supra...auzi la el ...a zis mamy :lol: :lol: ce dragutz......mai dar mai nou potzi veni la prisma si cu kartul.....nu se supara nimeni


All times are GMT +2. The time now is 22:10.

- Copyright 2026 4Tuning