![]() |
Nu e kiar perla, dar eu n-am inteles nimic :shock:
\"Nu tzi mse pare sa normla sa fim akolo vom fi toti Ploiestiul va fi akolo \" |
Re:
Quote:
|
Quote:
cum sa zici k 400 cp americani = 500 cai nemtesti ?!?!?!? oare caii romanesti cum or fi cotati la Bursa Cailor Putere?! :lol: :lol: |
Quote:
vi se pare cunoscuta scuza? |
:?
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Edd parca , are 15 ani... ;)
|
mai fratzilor rad cu gura pana la urechile lu' vecinu :lol: :lol: e tare faza cu ploiestiul dar shi cu supra...auzi la el ...a zis mamy :lol: :lol: ce dragutz......mai dar mai nou potzi veni la prisma si cu kartul.....nu se supara nimeni
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:10. |
- Copyright 2026 4Tuning