13-09-04, 22:38
|
#1
|
|
Guest
|
\"Perle\" de pe forum...
Scrieti aici ce fel de \"perle\" ati gasit pe forum...Dar sa fie cu adevarat perle, nu pareri contradictorii...
Uite de ex una ca asta:
Quote:
Dacia e de orice .. nu exceleaza ea in nimic da macar urci si dealu plin de gropi cu ea .. mere si pe autostrada cat de cat ... mere si prin oras .. 3 in one
E gandita de Ceausescu ce drq .. omu` ala avea mai mult cap decat toti care ne conduc la un lok ...
|
Nu scrieti autorul...nu ne batem joc de oameni, doar colectam perle...Succes!
|
|
|
|
14-09-04, 08:42
|
#2
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,297
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Opel] [BMW]
|
LoL ...
Poate se regaseste vreunul pe aici !
Si sa zica dupa aceea : pai ce ma ... nu e asha ?
He He He !!!
|
|
|
14-09-04, 12:11
|
#3
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Quote:
Ca si la Craiova, surprizele au fost nenumarate, adica: Oltcit bate Cielo, Oltcit bate Vectra 2000 (16v sau 6v )
|
Gwess who wrote this ?!
|
|
|
14-09-04, 22:00
|
#4
|
|
4 Speed Squad Member
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of: [Super Moderators] [Moderators] [4 Speed Squad] [Observator 4tuning] [REDACTOR 4TUNING] [PARTICIPANT CURSE] [VW]
|
perla din primul post .. a avut si o urmare:
Quote:
si faza cu inventia .. nah ala a zis ce asteapta de la o masina si domnii proiectanti de la Pitesti au facut ce-o vrut omu de la o masina ..
anyway sa revin la topic .. intradevar si cuzinetii mei abia i-am schimbat erau varza ---- se duk de la top speed oare ?
|
|
|
|
14-09-04, 23:23
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,152
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW]
|
ce smechere sunt telefoanele astea cu celule care detecteaza radaru
Quote:
un antiradar poate fii un ALCATEL (TELEFON MOBIL) tastezi codul *000000 shi tasta de apel.
intra in meniul secret al telefonului.acolo selectezi \" checkerul \" shi il pui pe bord. cand esti la o anumita distanta de radar acesta incepe sa vibreze shi sa i se aprinda ecranul de parca ar fii ozn
|
|
|
|
15-09-04, 07:17
|
#6
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
|
asta cu telefonul e a mea mah (vedetzi cine recunoaste)dar mi-a deschis cineva mintea ca nu se poate.
|
|
|
15-09-04, 20:57
|
#7
|
|
4 Speed Squad Member
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of: [Super Moderators] [Moderators] [4 Speed Squad] [Observator 4tuning] [REDACTOR 4TUNING] [PARTICIPANT CURSE] [VW]
|
si inca una:
Quote:
|
vin cu masina acolo sa va conving ca nu vb degeaba si poate merge cutare si cu mine in magazin sa ma asigur eu ca macar o data o trecut pragu unui magazin si sa vada ca practica difera mult de realitate ..
|
care o fi diferenta intre \"practica\" si \"realitate \" ???
ps: inca o perla dasta... si fac propunere pentru STRESANT!!!
|
|
|
16-09-04, 00:16
|
#8
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,152
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW]
|
Quote:
|
drick=o masina brec cu geamuri lungi in spate,cu care se cara sicriul
|
By MC xxxx
ce am ras knd am vazuto pe asta  ...explicatie din aia, ca la tzara...
nu mai fac alte comentarii, ci las explicatia asta sa zica totul
__________________
Mk5 GTI
Speed is nothing without style
|
|
|
19-09-04, 02:32
|
#9
|
Stage 3
Join Date: Feb 2004
Posts: 82
|
cea mai smeqera dupa parerea mea ma vazut_o mai demult numai stiu unde si mi_e ene so caut... :
era un PEGEOUT 206 HDI
perla vine acuma:
HDI NU INSEAMNA hydrogen diesel injection...
__________________
Apasa pedala din dreapta pana la fund tine_o ceva timp si vezi ce iese...
|
|
|
19-09-04, 02:52
|
#10
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,374
|
haideti sa va zic eu o perla, nu dau nume, si nu a fost postata pe forum mi-a fost adresata: \"RS4 s-a facut si varianta diesel?\"
|
|
|
19-09-04, 02:56
|
#11
|
|
Guest
|
|
|
|
|
22-09-04, 02:33
|
#12
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Cele mai tari perle, desi nu de pe forum, se gasesc in Galeria foto de pe site.
Stiati ca un Porsche 944 poate fi comparat cu Lotus Elise, Ferrari, Nissan (SX, ZX), etc. ?
__________________
DelSol D13Z6
|
|
|
10-10-04, 02:19
|
#13
|
|
2 Roti
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,062
Member of: [Super Moderators] [Observator 4tuning] [PARTICIPANT CURSE] [DACIA] [Echipa de sprijin] [2 Roti]
|
da .. dar stii care e cea ami tare perla ... k mashina lu sad`u opelu` astra ala il stitzi voi .. mai nou e calibra .. sau chiar CIELO ... cielo frate auzi ... cieloo  ....
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand
|
|
|
15-10-04, 17:40
|
#14
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 324
Member of: [Super Moderators]
|
Quote:
|
particip la asa ceva,trecand pe rosu la semafor iti da o senzatie de adrenalina exterm de crescuta.sunt cele mai adevarate cursele ilegale fata de cele legale deoare ce cursele legale nu nici un farmec
|
speram sa nu fie prea multi asa
|
|
|
15-10-04, 22:00
|
#15
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2004
Posts: 333
|
o perla de la mare :P    .... sper ca cel care a scris-o sa nu se supere pe mine :P
Quote:
Apropo Lolek stopurile din fata nu iti plac?? ))))
|
|
|
|
|
|