Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 13-09-04, 22:38   #1
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default \"Perle\" de pe forum...

Scrieti aici ce fel de \"perle\" ati gasit pe forum...Dar sa fie cu adevarat perle, nu pareri contradictorii...

Uite de ex una ca asta:

Quote:
Dacia e de orice .. nu exceleaza ea in nimic da macar urci si dealu plin de gropi cu ea .. mere si pe autostrada cat de cat ... mere si prin oras .. 3 in one
E gandita de Ceausescu ce drq .. omu` ala avea mai mult cap decat toti care ne conduc la un lok ...
Nu scrieti autorul...nu ne batem joc de oameni, doar colectam perle...Succes!
  Reply With Quote
Old 14-09-04, 08:42   #2
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,297
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default

LoL ...
Poate se regaseste vreunul pe aici !


Si sa zica dupa aceea : pai ce ma ... nu e asha ?
He He He !!!
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 14-09-04, 12:11   #3
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default


Quote:
Ca si la Craiova, surprizele au fost nenumarate, adica: Oltcit bate Cielo, Oltcit bate Vectra 2000 (16v sau 6v )
Gwess who wrote this ?!
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 14-09-04, 22:00   #4
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

perla din primul post .. a avut si o urmare:
Quote:
si faza cu inventia .. nah ala a zis ce asteapta de la o masina si domnii proiectanti de la Pitesti au facut ce-o vrut omu de la o masina ..
anyway sa revin la topic .. intradevar si cuzinetii mei abia i-am schimbat erau varza ---- se duk de la top speed oare ?
RoSonic is offline   Reply With Quote
Old 14-09-04, 23:23   #5
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,152
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

ce smechere sunt telefoanele astea cu celule care detecteaza radaru

Quote:
un antiradar poate fii un ALCATEL (TELEFON MOBIL) tastezi codul *000000 shi tasta de apel.
intra in meniul secret al telefonului.acolo selectezi \" checkerul \" shi il pui pe bord. cand esti la o anumita distanta de radar acesta incepe sa vibreze shi sa i se aprinda ecranul de parca ar fii ozn
SpeedeR is offline   Reply With Quote
Old 15-09-04, 07:17   #6
CT-03-ART

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
Default

asta cu telefonul e a mea mah (vedetzi cine recunoaste)dar mi-a deschis cineva mintea ca nu se poate.
CT-03-ART is offline   Reply With Quote
Old 15-09-04, 20:57   #7
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

si inca una:

Quote:
vin cu masina acolo sa va conving ca nu vb degeaba si poate merge cutare si cu mine in magazin sa ma asigur eu ca macar o data o trecut pragu unui magazin si sa vada ca practica difera mult de realitate ..
care o fi diferenta intre \"practica\" si \"realitate \" ???

ps: inca o perla dasta... si fac propunere pentru STRESANT!!!
RoSonic is offline   Reply With Quote
Old 16-09-04, 00:16   #8
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,152
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

Quote:
drick=o masina brec cu geamuri lungi in spate,cu care se cara sicriul
By MC xxxx

ce am ras knd am vazuto pe asta ...explicatie din aia, ca la tzara...
nu mai fac alte comentarii, ci las explicatia asta sa zica totul
__________________
Mk5 GTI
Speed is nothing without style

SpeedeR is offline   Reply With Quote
Old 19-09-04, 02:32   #9
Ghost

Stage 3
 
Ghost's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 82
Default

cea mai smeqera dupa parerea mea ma vazut_o mai demult numai stiu unde si mi_e ene so caut... :

era un PEGEOUT 206 HDI

perla vine acuma:

HDI NU INSEAMNA hydrogen diesel injection...
__________________
Apasa pedala din dreapta pana la fund tine_o ceva timp si vezi ce iese...
Ghost is offline   Reply With Quote
Old 19-09-04, 02:52   #10
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,374
Default

haideti sa va zic eu o perla, nu dau nume, si nu a fost postata pe forum mi-a fost adresata: \"RS4 s-a facut si varianta diesel?\"
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 19-09-04, 02:56   #11
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Prea tare...

Hai, care mai gasiti? Poate bagam si un premiu pt cine gaseste cea mai tare \"perla\"...
  Reply With Quote
Old 22-09-04, 02:33   #12
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Cele mai tari perle, desi nu de pe forum, se gasesc in Galeria foto de pe site.

Stiati ca un Porsche 944 poate fi comparat cu Lotus Elise, Ferrari, Nissan (SX, ZX), etc. ?
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 10-10-04, 02:19   #13
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,062
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

da .. dar stii care e cea ami tare perla ... k mashina lu sad`u opelu` astra ala il stitzi voi .. mai nou e calibra .. sau chiar CIELO ... cielo frate auzi ... cieloo ....
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 15-10-04, 17:40   #14
ZoliaT_2
Super Moderator

Stage 5
 
ZoliaT_2's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 324
Member of:
[Super Moderators]
Default

Quote:
particip la asa ceva,trecand pe rosu la semafor iti da o senzatie de adrenalina exterm de crescuta.sunt cele mai adevarate cursele ilegale fata de cele legale deoare ce cursele legale nu nici un farmec
speram sa nu fie prea multi asa
ZoliaT_2 is offline   Reply With Quote
Old 15-10-04, 22:00   #15
BIZ

Stage 5
 
BIZ's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 333
Default

o perla de la mare :P .... sper ca cel care a scris-o sa nu se supere pe mine :P

Quote:
Apropo Lolek stopurile din fata nu iti plac??))))
BIZ is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -