![]() |
Re: Capitol Audio
Sincer eu doresc sa se auda muzica mai tare
SI inainte o sa caut niste difuzoare . Nu am bani multi acum Dupa o statie si un amplificator |
Re: Capitol Audio
[QUOTE=ceachi;3190578]Lucrurile nu sunt forte complicate :
- semnalul audio (muzica) iese din player (casetofon , head-unit) amplificat pe la 10-15 w (chiar daca pe playere scrie 4*45 ) -eu am un player jvs pe care scrie 4x50w ,in concluzie tot 10 wat scoate??? |
Re: Capitol Audio
Da. Ce scrie pe el sunt puterile maxime. Puterea RMS nu sare de 17W
|
Re: Capitol Audio
Deocamdata m-am decis la niste difuzoare Helix , pentru inceput
Si dupa , in functie de buget voi cauta si un sub + amplificator Ceva alpine bun , sau jbl chiar |
Re: Capitol Audio
[QUOTE=alin_82;3352564]
Quote:
|
Re: Capitol Audio
scuzatima ca ma bag peste thereadul omului,am si eu o problema cu un CD player auto Tevion-MD9060,Pe display apare TELL CALL si nu stiu cum sa scot Ps:nu merge nimic pe el din cauza prostiei aleia help me pls
|
Re: Capitol Audio
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning