![]() |
Re: Dilema
focal :P
|
Re: Dilema
Eu recomand pana in 200E CRUNCH GTR Bass Pack 2 Oferta speciala: 729,90 lei* (cu TVA)
Pret vechi: 1.064,90 lei (cu TVA) Se aude foarte ok in banii aia. |
Re: Dilema
De cand face Crunch ceva care sa sune ok? Parerea mea, ramai la helix sau focal.
|
Re: Dilema
Parerea mea...tot helix!focaluri nu am ascultat....
|
Re: Dilema
Quote:
Pachetul ala de la Crunch suna foarte bine. Nu degeaba fac parte din grupul maxxsonics alaturi de MBQuart, Hifonics sau Autotek. Calitatea produselor e foarte buna iar pachetele entry level de la crunch se aud mult mai bine decat altele de la alte firme in banii astia sub 200E, si totusi fac de 30 ani echipamente audio auto deci nu e chiar cum spui nu. |
Re: Dilema
Pachetul ala de la Crunch "suna foarte tare" pentru banii aia. Pt cineva care asculta rap/hip-hop sau vrea maxim de putere in banii aia e ok, in rest nu prea.
|
Re: Dilema
Exact la asta ma refeream si eu. La rezerva de putere. Totusi e un compromis. Dar in banii aia nu prea gasesti ceva mai bun. Daca mai pune 100 200 de E in plus isi ia ceva mai bun :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:49. |
- Copyright 2026 4Tuning