![]() |
Re: sollenzza
Quote:
daca vrei alte detalii intra pe id dany.bilan628 |
Re: sollenzza
1 Attachment(s)
cumpar jante pe 14 sau 15 si cu putina buza :headfones
|
Re: sollenzza
6 Attachment(s)
:D poze noi :rolleyes2
|
Re: sollenzza
frumoasa foc dar mai bine cauta niste jante de solenza scala da mult mai bine ... acelea in 8 spite
|
Re: sollenzza
Quote:
|
Re: sollenzza
[QUOTE=alex.p7m;3051556]frumoasa foc dar mai bine cauta niste jante de s olenza scala da mult mai bine ... acelea in 8 spite[/QU crezi tu ca se compara cu astea ,alea originale :peace:
|
Re: sollenzza
Quote:
|
Re: sollenzza
E interesant modelul de spoiler in poza de avatar pe care o ai, ar fi ineresant sa incerci asa ceva.... :idea:
|
Re: sollenzza
Frumoasa masinuta, imi plac si jantele!...
Am o intrebare: Esti membru Midnight Racers?... |
Re: sollenzza
1 Attachment(s)
caut inele de ghidaj pentru solentza nr 60\1 . sau as vrea sa le fac eu la strung se poate ?? :?::punch:
|
Re: sollenzza
Quote:
Inelele de centrare sunt din plastic. |
Re: sollenzza
Quote:
|
Re: sollenzza
Quote:
Acel "ornament de fier" are rolul de a nu lasa lumina in tot faru numai in partea de sus! acum ca l-ai dat jos mergi cu faza scurta faza lunga in permanenta! |
Re: sollenzza
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: sollenzza
cred ca sunt deranjante rau farurile astea!
ai putea sa incerci sa le pui lupe ar fi mai bine si pentru tine ca o sa vezi mai bine si o sa arate mai bine dar mai ales pentru restu:D , e cineva aici pe forum care monteaza, poti sa vorbesti cu el. |
| All times are GMT +2. The time now is 03:46. |
- Copyright 2026 4Tuning