Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - cabrio mod E46 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/150407-e36-cabrio-e46.html)

OldtimerPrinzinger 06-11-09 08:02

Re: E36 - cabrio mod E46
 
Cele din lateral.

Tweety_rzw 06-11-09 15:21

Re: E36 - cabrio mod E46
 
7 Attachment(s)
Interesant proiectul , dar primul şi primul care îl ştiu de are e36 coupe cu facelift de e46 este DSD,urc acum nişte poze cu el!

OldtimerPrinzinger 06-11-09 16:15

Re: E36 - cabrio mod E46
 
E super .

Eu am facuto in 2005.

OldtimerPrinzinger 06-11-09 17:48

Re: E36 - cabrio mod E46
 
Nu e interesant unde si cind ai facut .
Interesant este ca sa facut as ceva .
Sintem un grup de oameni excentricii care creaza astfel de masini si aceasta ne face sa iesim din comun .
Fiecare masina e frumoasa indiferent de model,inportant este sa fie dupa placul fiecaruia .:D

puyabv 18-01-10 14:54

Re: E36 - cabrio mod E46
 
am si eu o intrebare unde se merita mai mult sa faci o asemenea modificare...aici in tara..sau in germania....ma refer la bani....

OldtimerPrinzinger 18-01-10 15:07

Re: E36 - cabrio mod E46
 
La noi in tara .
Piese se gasesc .
Manopera e mai ieftin.

puyabv 18-01-10 15:46

Re: E36 - cabrio mod E46
 
ms....crek o sa o fac aici:)

OldtimerPrinzinger 18-01-10 15:50

Re: E36 - cabrio mod E46
 
Da dar depinde si unde o faci.
Ma refer la firma .

puyabv 18-01-10 15:52

Re: E36 - cabrio mod E46
 
stiu cativa tinichigi buni....dar nu ma arunk din prima sa vedem...tu cat iei pe lucrare?

OldtimerPrinzinger 18-01-10 15:55

Re: E36 - cabrio mod E46
 
Eu pe anul acesta sint deja programat.

puyabv 18-01-10 15:56

Re: E36 - cabrio mod E46
 
aha...ok...ms ptr informatii....bafta


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning