![]() |
speeder ... dupa 25 potzi sa contezi p mine... aduc shi narghileaua...mai trebe cafea orientala...shi femei care sa danseze pt noi...shi sa mai fac shi altceva :D
|
SpeedeR: pasa e putin spus.
Va asteptam, da' eu zic ca-i mai bine sa veniti cu trenu'. Iesiti mai ieftin. |
Re:
Quote:
da dak pasha e putzin spus atunci ce?? |
ehhh... de ce am masina?! sa merg cu trenu?!
o aduc si eu akolo, la muma ei :D zip, vii?! pe bune?! dar sa nu te gandesti k o sami pui covoare persane in masina ,da :D |
vin sigur...covorase nu itzi pun...da narghileaua tot o iau :P :P :P ...shi femeia...ghici cine imi dadea bipuri azi dimineatza...tipa aia bruneta care statea langa mine la scaunu de pasha.....roxana...stii k mi-am lasat cartea d vizita akolo...a luat-o ea.....cred k am vb juma de ora cu ea la tel :D
|
nebunule.... dk te mai suna una,dai nr meu ;) am vb pe msg :P
o iei p fata la craiova?! ai harem...... ontopic: knd ajungem ,dam bairam la mine?! |
Ntz, ntz, dam la mine :P
PS: despre Craiova, hai sa vorbim pe sectiunea Craiova, topicu' Intalnire. Aici deja suntem offtopic. |
shi ce facem la baeram :drunk: :drunk: :blahblah: :blahblah: ...shi dupa aia...........cenzuram :P :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:32. |
- Copyright 2026 4Tuning