Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bucuresti - 10.07.2004 (https://forum.4tuning.ro/45-bucuresti-10-07-2004.html)
-   -   Partea a doua a intalnirii (https://forum.4tuning.ro/45-bucuresti-10-07-2004/1501-partea-doua-intalnirii.html)

zip 12-07-04 21:51

speeder ... dupa 25 potzi sa contezi p mine... aduc shi narghileaua...mai trebe cafea orientala...shi femei care sa danseze pt noi...shi sa mai fac shi altceva :D

Gabi 12-07-04 21:53

SpeedeR: pasa e putin spus.

Va asteptam, da' eu zic ca-i mai bine sa veniti cu trenu'. Iesiti mai ieftin.

zip 12-07-04 22:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
SpeedeR: pasa e putin spus.

Va asteptam, da' eu zic ca-i mai bine sa veniti cu trenu'. Iesiti mai ieftin.

sau cu microbuzu :D


da dak pasha e putzin spus atunci ce??

SpeedeR 12-07-04 22:05

ehhh... de ce am masina?! sa merg cu trenu?!

o aduc si eu akolo, la muma ei :D

zip, vii?! pe bune?!

dar sa nu te gandesti k o sami pui covoare persane in masina ,da :D

zip 12-07-04 22:13

vin sigur...covorase nu itzi pun...da narghileaua tot o iau :P :P :P ...shi femeia...ghici cine imi dadea bipuri azi dimineatza...tipa aia bruneta care statea langa mine la scaunu de pasha.....roxana...stii k mi-am lasat cartea d vizita akolo...a luat-o ea.....cred k am vb juma de ora cu ea la tel :D

SpeedeR 12-07-04 22:16

nebunule.... dk te mai suna una,dai nr meu ;) am vb pe msg :P

o iei p fata la craiova?! ai harem......

ontopic: knd ajungem ,dam bairam la mine?!

Gabi 12-07-04 22:20

Ntz, ntz, dam la mine :P

PS: despre Craiova, hai sa vorbim pe sectiunea Craiova, topicu' Intalnire. Aici deja suntem offtopic.

zip 12-07-04 22:21

shi ce facem la baeram :drunk: :drunk: :blahblah: :blahblah: ...shi dupa aia...........cenzuram :P :P


All times are GMT +2. The time now is 14:32.

- Copyright 2026 4Tuning