Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   intrebare... (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/142242-intrebare.html)

trotilat 14-09-09 11:54

Re: intrebare...
 
pai si cum verifica distributia?? dak da cureaua jos nu are km so puna pe aceeasi trb alta ... asa mai bn o schimb direct dar dak nu se aude zgomotu de aklo ??

mihaitza83 14-09-09 12:38

Re: intrebare...
 
deaia ti-am zis sa te duci la un mecanic.. sa vada de unde e problema

trotilat 14-09-09 12:58

Re: intrebare...
 
SI MECANICI ASTIA .... UNI DEGEABA SE NUMESC ASA BINE BAROSANE MS MULT

mihaitza83 14-09-09 13:00

Re: intrebare...
 
aia e problema ta daca te duci la astfel de mecanici... :)

trotilat 14-09-09 13:14

Re: intrebare...
 
PAI NU K AKM MA REFEREAM LA CEI DE LA FIRME GEN OPEL SI EU LE SPUNEAM CE ARE SI EI CICA SI CE SAI FAC ASTA SI ASTA SI ASTA... MA NENE MA INTERBI PE MINE CICA PAI DA K SA VEDEM CE ARE SA NUS CE...

DECI SUNT BINE OAMENII

morbidmind 23-10-09 20:50

Re: intrebare...
 
trotilat eu iti recomand service-ul brady din militari ... eu acolo duc jucaria si sunt f multumit ... service-ul e dealer skoda dar repare si seat skoda vw si audi ... deci ...

p.s.
mai bine deschizi un topic pt reparatiile tale si faci lista acolo poate asa o sa iti raspunda "colegii" mai frumos.


All times are GMT +2. The time now is 15:08.

- Copyright 2026 4Tuning