Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dyno Tuning (https://forum.4tuning.ro/175-dyno-tuning.html)
-   -   Honda Civic Type R (https://forum.4tuning.ro/175-dyno-tuning/14092-honda-civic-type.html)

BASU 09-03-06 17:48

Re: Honda Civic Type R
 
Quote:

Originally Posted by zbuciumus
PAZEA!!! Ca am montat butelia.

butelia aia si cu sticker-ul NX o sa faca minuni :lol:

SEBASTIAN 10-03-06 00:28

Re: Honda Civic Type R
 
Quote:

Originally Posted by zbuciumus
PAZEA!!! Ca am montat butelia.

Da e un zvon ca uni monteaza pe instalatia de gaz ceva care va da un efect apropiat de nos fara riscuri majore si cu consumare ultrarapida a buteliei.

AlecsM 10-03-06 00:45

Re: Honda Civic Type R
 
suna frumos ce faceti din ctr ... felicitari
avedi cumva sau estimati ceva performante ?? :)

SEBASTIAN 10-03-06 08:36

Re: Honda Civic Type R
 
CE VREI DINTR-UN MOTOR ASPIRAT DE 2000?
ARE LIMITELE LUI MAI ALES CAND E DE SERIE.

the_mav 10-03-06 08:44

Re: Honda Civic Type R
 
Quote:

Originally Posted by andreitentean
nu am ce sa va explic pt ca nici eu nu stiu ce se intampla.
mastertuner are masina mea de 4 zile si sunt inchisi inauntru cu ea. nu-mi dau voie sa intru nu-mi raspund la telefoane. sunt putin speriat.

poate nu o mai recunosti cand te duci sa o ridici

lolek 10-03-06 21:34

Re: Honda Civic Type R
 
:) prea adeavrat ctr`u + modificari = atomic bomb :D bafta in continuare la modificari ;)

SEBASTIAN 11-03-06 01:01

Re: Honda Civic Type R
 
Quote:

Originally Posted by the_mav
poate nu o mai recunosti cand te duci sa o ridici

:arrow: nu trebuie sa se ridice e de tipul SOL-SOL:lol: :lol: :lol:

bunilla 11-03-06 14:00

Re: Honda Civic Type R
 
chiar pui NOS ??? sunt mirat ca se poate si in Romania... sa ne tii la curent cum evolueaza treburile (am auzit tot felul de povesti gen ED engine damage).

PS: poate dam una mica dupa ce te-nvetzi cu NOSu... :D

SEBASTIAN 11-03-06 15:23

Re: Honda Civic Type R
 
Quote:

Originally Posted by bunilla
chiar pui NOS ??? sunt mirat ca se poate si in Romania... sa ne tii la curent cum evolueaza treburile (am auzit tot felul de povesti gen ED engine damage).

PS: poate dam una mica dupa ce te-nvetzi cu NOSu... :D

Vrei sa-ti declini identitatea!

bunilla 11-03-06 15:31

Re: Honda Civic Type R
 
sunt nou pe aici... https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/14109-bmw-seria-3-a.html

ma gandeam ca cu ajutorul NOS treci la divizia A... ;)

MasterTuner 11-03-06 15:33

Re: Honda Civic Type R
 
1 Attachment(s)
Andrei, vezi ca n-a vrut vrut sa scoata mai mult de 300 de cp cu nitro, asa ca o sa-ti punem si kompresor. Si daca n-ai banii acum nu-i problema, o tinem noi pentru teste...

BASU 11-03-06 16:21

Re: Honda Civic Type R
 
:shock: sa ne atasezi si un dynotest cand o terminati :twisted:

SEBASTIAN 12-03-06 07:47

Re: Honda Civic Type R
 
Quote:

Originally Posted by zbuciumus
Andrei, vezi ca n-a vrut vrut sa scoata mai mult de 300 de cp cu nitro, asa ca o sa-ti punem si kompresor. Si daca n-ai banii acum nu-i problema, o tinem noi pentru teste...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lolek 12-03-06 10:04

Re: Honda Civic Type R
 
o sa fie cea mai tare la 2000cc????

Achim 12-03-06 12:08

Re: Honda Civic Type R
 
Quote:

Originally Posted by lolek
o sa fie cea mai tare la 2000cc????

da... o sa bata tot... kiar si Subaru'ul lui :weee:


All times are GMT +2. The time now is 05:09.

- Copyright 2026 4Tuning