![]() |
Re: Cel mai real joc
Sincer sa fiu nu stiu daca poti sa faci crime, cumparaturi, etc. Stiu doar ca la inceput ai un jaf de masina si ai f. multe misiuni: trebuie sa duci la destinatie orice colet,obiect,persoana/e,etc. Cu bani luati poti sa-ti cumperi masini din ce in ce mai bune. Gama de autovehicule este f. variata: SUV-uri,camioane,autobuze,etc. Este f. realistic jocul, iar actiunea se petrece in Rusia.
Uitasem, se pot modifica masinile la exterior cat si la interior. Cam atat am inteles eu de pe pagina oficiala, am sa mai intreb un prieten care stie f. bine rusa daca mai intelege el ceva ca eu nu sunt chiar maximum :D O sa va tin la curent. Numai bine. |
Re: Cel mai real joc
O aparut demo si daca da dami si mie te rog un link de unde il pot lua :D
|
Re: Cel mai real joc
Din pacate inca nu a aparut varianta Demo. Cand va aparea va anunt.
Numai bine. |
Re: Cel mai real joc
Baietii rusi deja au facut rost de el, il caut intr-una dar nu gasesc nici macar varianta demo.
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/Pr6dwHV4FOg&hl=it&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/Pr6dwHV4FOg&hl=it&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object> |
Re: Cel mai real joc
whaa si cand il gasim si noi makar Demo ? :D
|
Re: Cel mai real joc
Deocamdata numai promisiuni, dar nimic concret. Cum am spus si mai sus, cand gasesc macar demo o sa va anunt cu placere.
Numai bine. |
| All times are GMT +2. The time now is 14:31. |
- Copyright 2026 4Tuning