Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Modificare Dacia (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/133156-modificare-dacia.html)

kippy90 16-07-09 12:00

Re: Modificare dacia
 
as fi venit cu cea mai mare placere dar nu am cum pentru ca sunt la munca.....eventual poate pe alta data.....ca toata saptamana sunt schimbul 2
.....oricum....poate cateva poze......daca vreti sda postati
:D mersi

gontza 01-12-09 21:23

Re: Modificare Dacia
 
bafta cu proiectul :D

TM01ZCA 22-12-09 13:38

Re: Modificare Dacia
 
Hmmm...ce poti tu omologa?
Mai nimic...inafara de suspensia de care li se rupe pe romaneste la aia de la RAR...si cu manerele iara n-o sa ai treaba...nu cred ca am auzit pe cineva sa se ia de el politia sau la RAR pt acest lucru si nici nu vad de ce sa se lege de manere...
Am un prieten care si-a pus genti in 4 prezoane dar nu stiu dak is tot pe 13 sau is pe 14....ce stiu este ca si-o schimbat fuzetele si taburii cu tot,de la un Reanult Fuego...fara flanse si prostii dinastea;...stilul tau fara bari e fain dar sa nu uiti ca nu prinde bine cu stopuri mari...nu este genul meu,mie imi place dacia cu barile ei ...oricum bafta cu proiectu........aaa...era sa uit...aerisitoarele din aripile din spate ti-as sugera sa nu le acoperi sau sa le inchizi...au rolul lor acolo...ai putea sa le vopsesti culoarea masinii(o idee)https://forum.4tuning.ro/album.php?al...ictureid=25503https://forum.4tuning.ro/album.php?al...ictureid=25504
Imi pare rau,nu stiu dc nu pot sa pun poze ca ti-as fii aratat dc imi place dacia cu barile ei...

TM01ZCA 22-12-09 14:11

Re: Modificare Dacia
 
6 Attachment(s)
Hai ca am reusit sa pun poze...

cannavaro 23-12-09 01:31

Re: Modificare Dacia
 
Ultima poza ce cauta aici?

Petyy007 11-01-10 20:13

Re: Modificare Dacia
 
1 Attachment(s)
uite fara 2 faruri:)

vali_iceman 12-01-10 21:43

Re: Modificare Dacia
 
Quote:

Originally Posted by Petyy007 (Post 2967603)
uite fara 2 faruri:)


zici ca-i rechinul ciocan :))

Petyy007 12-01-10 22:33

Re: Modificare Dacia
 
Quote:

Originally Posted by vali_iceman (Post 2971330)
zici ca-i rechinul ciocan :))

nu chiar;)


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning