![]() |
OLTCIT
1 Attachment(s)
E mai bine asa alb negru?
|
Re: Desene
mai incearca si alte masini :))
|
Fiat-Lada
5 Attachment(s)
Am incercat un FIAT,in mai multe variante..sper sa va placa
|
DACIA 1100
7 Attachment(s)
Diverse DACII
|
Re: Desene
5 Attachment(s)
ARO 244
|
Re: Desene
1 Attachment(s)
ARO 244
|
Re: Desene
2 Attachment(s)
imaginatie...Doubledecker romanesc
|
BUS
2 Attachment(s)
DAC ARTICULAT
|
IKARUS 260
2 Attachment(s)
Un autobuz RATB
|
TATRA cz
2 Attachment(s)
De astea ce ziceti?
|
audi
2 Attachment(s)
un audi modificat si alte cateva masinute
|
Re: Desene
2 Attachment(s)
dacii
|
Re: Desene
Asa, si ce treaba are desenul cu ultimele 4 poze? Primele...niste editari...ultimele...la fel(sau credeai ca noi suntem prosti si nu ne prindem, si credem ca le`ai facut tu pe ultimele?). Repet, esti pe sectiunea Freehand. ;)
|
Re: Desene
Cand a zis "Audi modificat si alte masinute" voia sa zica poze modificate, nu masini modificate ;)
Insa, nici eu nu vad legatura cu Freehand :oops: |
Re: Desene
de ce nu incerci si pe foaie;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:04. |
- Copyright 2026 4Tuning