Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Freehand - Desene de mana (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana.html)
-   -   Desene (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana/129385-desene.html)

Mihai90 03-07-09 14:12

OLTCIT
 
1 Attachment(s)
E mai bine asa alb negru?

segundo 03-07-09 14:14

Re: Desene
 
mai incearca si alte masini :))

Mihai90 03-07-09 15:42

Fiat-Lada
 
5 Attachment(s)
Am incercat un FIAT,in mai multe variante..sper sa va placa

Mihai90 04-07-09 10:29

DACIA 1100
 
7 Attachment(s)
Diverse DACII

Mihai90 04-07-09 11:43

Re: Desene
 
5 Attachment(s)
ARO 244

Mihai90 04-07-09 12:15

Re: Desene
 
1 Attachment(s)
ARO 244

Mihai90 04-07-09 15:32

Re: Desene
 
2 Attachment(s)
imaginatie...Doubledecker romanesc

Mihai90 04-07-09 15:58

BUS
 
2 Attachment(s)
DAC ARTICULAT

Mihai90 05-07-09 13:42

IKARUS 260
 
2 Attachment(s)
Un autobuz RATB

Mihai90 06-07-09 12:43

TATRA cz
 
2 Attachment(s)
De astea ce ziceti?

Mihai90 06-07-09 22:03

audi
 
2 Attachment(s)
un audi modificat si alte cateva masinute

Mihai90 06-07-09 22:27

Re: Desene
 
2 Attachment(s)
dacii

radu.3 07-07-09 08:15

Re: Desene
 
Asa, si ce treaba are desenul cu ultimele 4 poze? Primele...niste editari...ultimele...la fel(sau credeai ca noi suntem prosti si nu ne prindem, si credem ca le`ai facut tu pe ultimele?). Repet, esti pe sectiunea Freehand. ;)

Evoluzione 10-07-09 10:27

Re: Desene
 
Cand a zis "Audi modificat si alte masinute" voia sa zica poze modificate, nu masini modificate ;)

Insa, nici eu nu vad legatura cu Freehand :oops:

skyZZo 10-07-09 10:35

Re: Desene
 
de ce nu incerci si pe foaie;)


All times are GMT +2. The time now is 09:04.

- Copyright 2026 4Tuning