Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Rezultate Non Brush (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/123821-rezultate-non-brush.html)

ra2 16-05-09 14:56

Re: Rezultate Non Brush
 
Quote:

Originally Posted by L33L00 (Post 2324370)
era de asteptat :) din nou se premiaza cleanu , lucrari facute in graba , fara calitate ,( se poate adauga si lipsa de seriozitate si proasta organizare ) intr-un cuvant 4tuning

mult mai bine clean decat kitch ;) si cred ca nici nu stii ce inseamna clean look

Rares_CRM 16-05-09 15:21

Re: Rezultate Non Brush
 
Quote:

Originally Posted by dem_fuzl (Post 2324634)
-deci, sper ca rares sa nu se supere, dar la ce cer are deasupra masinii, trebuia sa aiba geamurile pline de reflectii de cer (din ala) .. si putin pe partea de sus a stopurilor ... in rest mie imi place masina ... doar la reflectii am avut de comentat ...

Nu ma supar :) Am pus nori pe geamuri, dar am scazut prea mult opacitatea, si nu prea se observa :|

PS: daca ma votam si eu pe mine, nu erai chiar pe primul loc, eram la egalitate ;)

Crimz-vT 16-05-09 16:16

Re: Rezultate Non Brush
 
..oh my god,castigatorii sunt stabiliti..votul e de forma :) " impresia publicului "

dem_fuzl my fav chop..

Most_Wanted 17-05-09 00:45

Re: Rezultate Non Brush
 
vot dem_fuzl .........

dem_fuzl 17-05-09 13:04

Re: Rezultate Non Brush
 
multumesc baieti, crimz, MW (ms si de pm, dar imi dadusem deja seama :)) ) ...
tin sa precizez, sa ma repet, dar nu am nimic cu nimeni, personal. ce am zis mai devreme, am zis strict legat de lucrare .. calitate, etc ... nu am simpatii, nu am antipatii .. zic strict subiectiv ..

TFK 17-05-09 19:15

Re: Rezultate Non Brush
 
ARGHHHH, L-am confundat pe DJ Vio cu Dem_fuzl !
Dacă se poate să mi se mute votul la Dem_fuzl ar fi perfect !

ra2 17-05-09 22:59

Re: Rezultate Non Brush
 
mama ce caterinca buna aveti in voi (unii). presupun ca aveti si o diploma in asa ceva :chainsaw:

NONE 22-05-09 15:31

Re: Rezultate Non Brush
 
Voted Rares_CRM ;) interesantä masina, putin mai multä atentie la detalii si iesea tru :lol:

cobbo 27-05-09 20:45

Re: Rezultate Non Brush
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Fily (Post 2322963)
,lucrarea lui cobbo pare c/p de pe vt,am vazut si poza folosita ca donor.daca ma insel imi cer scuze si specific ca nu am absolut nici o treaba cu domnul cobbo,din contra,respect.dar sa zicem ca la lucrarea asta ma indoiesc de anumite lucruri.Poate revine cu un WIP ceva.

astea-s destul de bune?!

ra2 31-05-09 02:21

Re: Rezultate Non Brush
 
vine acu vara mergem la mare astea si voi inca va certati pe un concurs din aprilie:lol:

Manson 18-06-09 23:23

Re: Rezultate Non Brush
 
se mai aude ceva de concurs????


All times are GMT +2. The time now is 15:03.

- Copyright 2026 4Tuning