Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   Vai De Voi ! (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/1208-vai.html)

shadowro 04-04-05 18:25

ba tu tii cu ursu ? dete dreq :P :boxing:

Edd 04-04-05 19:07

:lol:
 
ce c e?..ce ?nu nu..io nu... deci nu deci galtiul are cele mai bune sosele :D coala de norori :D ..nu pe bune... :P sunt bune soselele ....adcik mai bun e ca in braila...:P

shadowro 18-05-05 08:24

gata dete dreq .. au asfaltat astia orice urma de groapa si denivelare din galati .. au riditcat liniile de tramvai la nivel cu soseaua .. au facut totul .. acum chiar ca avem drumuri coala de hartie ;)

Edd 18-05-05 11:56

da? :D cool acum o sa pot sa ma plimb cu \"motoru' \" pacat ca tre' sa il duc mai intai la service autorizat (DHS ) :lol: :lol: :lol: ..serios vorbind chiar ma bucur...da' sincer nici nu prea am fost atent la strazi in ultima vreme stau prost cu scoala :oops: :roll: :?

TazzY 20-08-05 19:09

Adevarul e ca in braila iti trebuie un 4X4 pentru a face un raliu.... shi eu optez pentru Galati sau Constantza....

TazzY 20-08-05 19:14

shadowro incearca zona pietzei shi zimi ce parere ai... eu am un enduro de 125 shi tot un chin e sa mergi pe acolo..
:roll:

shadowro 21-08-05 04:59

eu faceam o comparatie in mare ca e imposibil ca abosolut toate strazile sa fie perfecte :)

offtopic : bai is nebuni brailenii astia sa moara bibi. conduc frenetic. am vazut cu ochii mei cum unu cu dacia ii taia fata urat unui bmw cand se apropia de el :lol: :lol: cica \"se intreceau\" :lol: :lol: :lol:

alex_night77 27-09-05 11:24

brailenii!
 
fratilor..ajtia au un stil de a conduce de te sperii mama.eram cu tata pe una din strzile lor principale(aia de piatra..cu multe gropi si \"movilitze\"...de zici ca ejti la off-road),pe partea stanga aveam linia de tramvai,in fata noastra era semaforul..mai aveam vreo 200 de m,.Toate bune si frumoase...in dreapta aveam majini pana in bordura(nuj cate..oricum nu mai mult de 2 :P iar in stanga apare unu' cu un bmw,pe linia de tramvai,ca sa vezi.ne oprim la semafor,eram ca la drag-uri..4 majini in linie :).se face verde..plecam toti 4...in fata era si tramvaiul..la ceva distantza ..iar ala cu bmw-ul ne claxona pe noi..sa ne dam la o parte sa intre el pe strada...ca sa vezi ce tupeu.dativa si voi cu parerea.Adica intra tartanu' pe linia de tramvai si mai are si pretentii la prioritate!beah!!!!

yknot 28-09-05 08:47

mai copii, dintr-un punct de vedere, nu are importanta de unde e dobitocul care conduce masina, pentru ca peste tot in tara asta dam de needucati si de lipsa de bun simt, iar din alt punct de vedere, sa stiti ca de cand posed permis(de vreo 16 ani) am facut ceva kilometri iar cei mai penali soferi au fost moldovenii.... bomboana de pe tort fiind cei din vaslui...

shadowro 28-09-05 12:22

eu nu sunt asa de umblat ca tine :)

alex_night77 28-09-05 22:30

eh...
 
eu unu' nu sunt umblat..da am calatorit oleak..numai prin tare
de la galati la timishoara,apoi galati baile herculane,sovata,lepsa si soveja de nenumarate ori..pt ca am rude :)..constanta la fel,mangalia,bucureshti mai rar...
suceava
si cam atat :)

Katana 30-09-05 11:22

Omu cu 206 ala argintiu nu participalacurse cu el... din cate stiu l-a imprumutat de cateva ori altcuiva care a participat cu ella cateva raliuri in bucuresti. Si-a luat 206RC pt ca are reprezentanta Peugeot in braila, galati si inca intr-un oras...da el nu a participat niciodata la raliuri.

yknot 30-09-05 11:31

dar cine a zis ca 206 RC este masina de raliu.... este doar o masina de strada sport

shadowro 30-09-05 12:08

cred ca atunci cand a zis raliu s-a referit la legale viteza.
oricum am auzit lucruri urate despre 206rc ... cum ca e o mare tzeapa de masina si ca nu ar avea caii pe care ii pretinde ca ii are.
eu nu bag mana in foc, zic doar ce am auzit.
sebastian de la LR are una si cand a urcat-o pe dyno .. surpriza .. ~150 cai din 180

yknot 30-09-05 15:10

cunosc problema cu rc-ul...


All times are GMT +2. The time now is 20:16.

- Copyright 2026 4Tuning