![]() |
aratä ca un radio normal dar cind ii dai drumul iese monitorul afarä. asa ceva ca si pe poze.
https://img368.imageshack.us/img368/5...ra198if.th.jpg https://img464.imageshack.us/img464/6...ra183gk.th.jpg |
Re:
Quote:
|
dacä vrei säti modifici masina am niste poze pentru tine. sper cä te ajutä la niste idei.
https://img73.imageshack.us/img73/333...12qx5dx.th.jpghttps://img496.imageshack.us/img496/2...41xj9dx.th.jpg https://img355.imageshack.us/img355/6...74jr0gj.th.jpg https://img380.imageshack.us/img380/8476/tyty66mn.th.jpg https://img72.imageshack.us/img72/442/tyty20ou.th.jpg https://img77.imageshack.us/img77/6827/tyty18eq.th.jpg https://img72.imageshack.us/img72/1669/tyty121xm.th.jpg |
vrteau si eu pozele in format mare daca le AI PLS.
[email protected] |
asta incercam shi io mai sus
@astrasaar incearca prietene sa le incarci cu altceva |
Pozele nu apar în format mic pentru că le uploadează cu imageshack, ci pentru că aşa sunt ele... mici :lol: Şi dacă le-ar uploada pe forum tot la dimensiunile alea ar apărea.
|
pai si eu ce ziceam ... daca le are si in format mare sa mi le trimita si mie.
|
Re:
Quote:
|
6 Attachment(s)
am incercat asa
|
multam frumos de poze. sunt super
|
Re: Astra G
|
Re: Astra G
:shock: Arata super bine ! Un sfat totusi... tine-te de cuvant si acopera mahonul cu o folie imitatie de carbon. Ar arata muuuult mai bine. Nu uita sa schimbi si maciulia schimbatorului. In rest, felicitari !!!
|
Re: Astra G
Quote:
|
Re: Astra G
Ultimele modificari:
Jante Dotz Brands Hatch 16 " Cauciucuri Marangoni Zeta Linea 225/45/16 Suspensie Sport H&R Grila Kamei Faruri cu angel eyes Fk Folie carbon peste bordul de mahon mp3 Alpine 9855r Inele cromate bord + climatizare Bord cu plasma in 2 culori albastru+verde |
| All times are GMT +2. The time now is 15:55. |
- Copyright 2026 4Tuning