![]() |
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
Quote:
Asta mai e cum e dar īncearca-ti norocul cu o BACK TO THE FUTURE Replica, DeLorean-ul lui Doc' Brown :D Caroserie 3 TONE de inox si motor de 95 CP. La 130 km/h e gata de-si da duhul. :D Referitor la Serial, pe Antena 1 am vazut ca se transmite Knight Rider. Chiar ma gīndesc oare ce zic copii daca vin cu ea īn RO si se trezesc ca vad masina din film ca trece pe līnga ei pe strada? Cred ca se lasa cu panica :shock: Personal, am īntregul serial pe DVD. Toate cele 99 de episoade īn 4 sessions la care se adauga si Knight Rider 2000 filmul TV cu K.I.T.T.-ul rosu ce bazeaza pe Dodge sau Chrisler daca nu ma īnsel. Vezi poza: http://static.squidoo.com/resize/squ...tRider2000.jpg Acum īn serialul nou, trebuie sa facafata un Mustang. Oricum, nu stiu care este parerea altora despre masinile din film, dar mie Pontiac-ul negru cum este al meu, mi se pare cel mai reusit cu expresia personificata cea mai reusita. |
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
Quote:
|
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
Quote:
E vorba ca mi-e distanta prea mare si e lipsa de timp. Daca-ti spun ca de mai bine de 3 ani n-am mai facut un concediu serios si din 2003 n-am mai fost īn tara, nu ma crezi. |
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
nava spatiala la propriu :)
|
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
Quote:
S-o stăpāneşti sănătos şi ferit de incidente ! |
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
cand vi prin bucuresti? :))))) bestial
toate butoanele alea merg... sau mare parte sunt de forma turbo boost merge??? :))))))) |
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
Eu inca nu pot sa cred ca o ai ....... am sa revin cand cred ..... pana atunci savurez pozele din primele posturi :love:
Am fost fan in copilarie al acestui serial, si inca mai revad cu placere episoade din el. Noul KITT acum este un Mustang Shelby :D. Si ca gluma pe langa boostul lui Swat ...... Pursuit Mode, Eject Button etc :D |
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
Quote:
Quote:
|
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
Si eu care eram pe punctu de a te intreba daca isi schimba culoarea....8) serios, la cine povestesc nu ma crede....inca odata ...iti spun ca e BESTIALA, si daca o sa se intample sa o aduci in tara o sa ai parte de fani....iti garantez eu...toate cele bune!!!!;)
|
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
Quote:
Am mai avut un KITT replica dar l-am dat ca nu era asa de reusit. Īn 1992 am fost cu el la Resita si de ce-am avut parte.........nu-ti mai povestesc :D :D :D :D :D Oricum, cine vrea sa vada cīta munca este sa pui un replicant din asta pe picioare, cīt dureaza sa programezi softul ca īntr-adevar sa vorbeasca ca cea din film, poate vedea AICI. Este un WORKSHOP al unui cunoscut ce si-a facut singur una si are pe ea Motor V 6 de 3,1 litri. Site-ul este īn egleza, e plin de poze si video-uri. Siteul e un documentar destul de reusit pt. toti fanii Knight Rider sau cei interesati sa-si faca un KITT replicant. Tot prin forumul lui de KNIGHT RIDER FANS am gasit olandezul de unde am luat-o pe a mea. A lui amicu si vorbeste (VEZI VIDEO) dar pe nemteste. Cred ca am sa-l rog sa instaleze si la mine VOICE MODUL-ul lui dar īn engleza. Softul este pe pagina lui gratis īn download. Cu softul asta, faci si o Dacia 1300 sa vorbeasca :D :D :D :D |
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
Quote:
Felicitari pentru achizitie!Nu ratam nici un episod pe Pro7 cu K.I.T.T. ...imi aduc aminte ca incepea chiar dupa A-TEAM.:rolleyes2 |
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
Quote:
|
KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
Quote:
Viel spass mit das Auto!Es ist ein Traumauto.;) |
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
Felicitari , ai o masina extraordinara.
|
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !
Eu nu am prins faza cu masina care vorbeste...si cum o faci sa vorbeasca ??
Adica...cand vorbeste ?? |
| All times are GMT +2. The time now is 16:06. |
- Copyright 2026 4Tuning