Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E32 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/110557-e32.html)

B_12_JOY 24-02-09 09:30

Re: E32
 
Vreau doar sa-i pun jante pe 18, un polish(sau o vopsea sa vedem), angel eyes, stopuri clare, si muzica atat. Simpla fiindca nu prea este masina de tuning(cu barii praguri nebuneli) mie asa mi se pare.

PDV_1989 24-02-09 11:30

Re: E32
 
Daca ii pui jante nu uita si de suspensie care e foarte importanta (este doar o parere) , cu cat este mai joasa cu atat arata mai bine ! Bafta !

B_12_JOY 24-02-09 13:59

Re: E32
 
Da ms frumos, am uitat sa specific si de suspensie era si normal ca fara nu prea are farmec :)

B_12_JOY 27-02-09 22:08

Re: E32
 
Baieti am si eu o problema, cum opresc clima aia ca mereu cand pun contactu porneste si imi sufla aer inauntru si am dat de toate butoanele si nu se opreste :(

cassadao 27-02-09 22:42

Re: E32
 
o afacere buna numai sa poti sa o intretii cat despre piese sunt ieftine rau la 3,5 l aproape de gratis in comparatie cu alte motoare un motor complet de 3,5 l e 400 500 de euro cu cutie complet si sa mai stii ceva .... nu te lasa la greu

B_12_JOY 27-02-09 22:48

Re: E32
 
motoru merge ceas, toarce super bn arata impecabil o sa-i fac poze maine, cardanu treb sa il fac, dar ma enerveaza faza asta cu clima, cand pun contactu porneste si imi sufla aer si nu stiu cum sa l opresc sa ma uit maine mai bine sa nu fie pus pe direct sa mearga incontinuu

B_12_JOY 03-03-09 21:51

Re: E32
 
3 Attachment(s)
Poze ;;) si i-am schimbat caucioacele pe fata . . . de forma momentan :) cere suspensie la greu si alte jante mai mari.


All times are GMT +2. The time now is 03:57.

- Copyright 2026 4Tuning