![]() |
Re: E32
Vreau doar sa-i pun jante pe 18, un polish(sau o vopsea sa vedem), angel eyes, stopuri clare, si muzica atat. Simpla fiindca nu prea este masina de tuning(cu barii praguri nebuneli) mie asa mi se pare.
|
Re: E32
Daca ii pui jante nu uita si de suspensie care e foarte importanta (este doar o parere) , cu cat este mai joasa cu atat arata mai bine ! Bafta !
|
Re: E32
Da ms frumos, am uitat sa specific si de suspensie era si normal ca fara nu prea are farmec :)
|
Re: E32
Baieti am si eu o problema, cum opresc clima aia ca mereu cand pun contactu porneste si imi sufla aer inauntru si am dat de toate butoanele si nu se opreste :(
|
Re: E32
o afacere buna numai sa poti sa o intretii cat despre piese sunt ieftine rau la 3,5 l aproape de gratis in comparatie cu alte motoare un motor complet de 3,5 l e 400 500 de euro cu cutie complet si sa mai stii ceva .... nu te lasa la greu
|
Re: E32
motoru merge ceas, toarce super bn arata impecabil o sa-i fac poze maine, cardanu treb sa il fac, dar ma enerveaza faza asta cu clima, cand pun contactu porneste si imi sufla aer si nu stiu cum sa l opresc sa ma uit maine mai bine sa nu fie pus pe direct sa mearga incontinuu
|
Re: E32
3 Attachment(s)
Poze ;;) si i-am schimbat caucioacele pe fata . . . de forma momentan :) cere suspensie la greu si alte jante mai mari.
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:57. |
- Copyright 2026 4Tuning