![]() |
Re: CUMPAR JANTE
Quote:
bafta la vanzare !!! |
Re: CUMPAR JANTE
https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/113494-vand-jante-ronal-4x-100-7jx15-et-37-a.html Nu sunt ce cauti , dar sunt ideale pentru masini compacte si le poti vopsi in ce culoare vrei (de aia le si vand asa). Ronal fabrica jante OEM pentru foarte multe marci auto, inclusiv pentru toate din Germania, asa ca nu exista probleme de calitate.
|
Re: CUMPAR JANTE
Quote:
bafta la vanzare !!! |
Re: CUMPAR JANTE
iti garantez ca nu o sa gasesti jante de williams :P
pot sa iti ofer jante de R19 16V sau clio 16v Ph.1 http://s257.photobucket.com/albums/h...nt=cabrio1.jpg sau jante speedline corse http://s257.photobucket.com/albums/h...t=DSC05815.jpg |
| All times are GMT +2. The time now is 06:18. |
- Copyright 2026 4Tuning