![]() |
Re: E36 - ...
stiu pisica asta, o tot vad pe mosilor...sa o stapanesti sanatos ca masina arata super. vopseaua e originala pe ea ? cat ai dat pe ea?
|
Re: E36 - ...
Quote:
|
Re: E36 - ...
Frumoasa masina!
Culoarea e superba... Jantele arata bine, abia astept s-o vad incaltata cu ele! Bafta! :D |
Re: E36 - ...
Quote:
|
Re: E36 - ...
6 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E36 - ...
Ai scris cu ojä?
|
Re: E36 - ...
..super faina pisik...sa o stapanesti sanatos si cat mai multi km fara incidente:!:
|
Re: E36 - ...
Quote:
Quote:
|
Re: E36 - ...
Quote:
|
Re: E36 - ...
e o masina prin oras cu jante ca astea si cu miezul negru... te ia durerea, bine ca nu ai facut greseala
|
Re: E36 - ...
f. smekere jantele! la fel si masina. cat te-a costat reconditionatul jantelor ca ma bate si pe mine gandul sa le vopsesc?
|
Re: E36 - ...
frumomasa masina, s-o stapanesti sanatos, problema cu clanta am avut si eu ... m-am trezit intr-o sambata cu ceva rupt in ea ...
foarte marfa jantele... mie mi-e cam frica sa-mi mai iau jante ... sper sa nu raman fara ele ... bine, nu am mai vazut masini lasate pe sticle de lapte ... dar ... prefer sa mai astept si sa ma gandesc mai bine . multa bafta cu masina ... poate ne vedem intr-o sambata la casa armatei la intalnirile saptamanale. |
Re: E36 - ...
Quote:
Ce-ntalnire ? Cum ? Unde ? |
Re: E36 - ...
As vrea sa stiu si eu mai multe despre intalnire dak se poate ! Ms :-)
|
Re: E36 - ...
Ma bag si eu!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning