Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - ... (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/106632-e36.html)

pharaon 05-02-09 21:11

Re: E36 - ...
 
stiu pisica asta, o tot vad pe mosilor...sa o stapanesti sanatos ca masina arata super. vopseaua e originala pe ea ? cat ai dat pe ea?

UNLORD 06-02-09 18:27

Re: E36 - ...
 
Quote:

Originally Posted by pharaon (Post 2041519)
stiu pisica asta, o tot vad pe mosilor...sa o stapanesti sanatos ca masina arata super. vopseaua e originala pe ea ? cat ai dat pe ea?

Iti raspund eu: vopseaua e de fabrica si e originala. Masina a fost 6000 euro. Nu am vrut sa i-o vand ca suntem prieteni (principiul cu vanzarea la prieteni/neamuri). A insistat si mi-a jurat ca nu o sa avem vreodata discutii daca se va intampla ceva. Pana acum nu s-a intamplat nimic, masina merge perfect in continuare. E adevarat si el are aceasi grija de ea cum am avut si eu.

iMAGiNE 06-02-09 19:59

Re: E36 - ...
 
Frumoasa masina!
Culoarea e superba...
Jantele arata bine, abia astept s-o vad incaltata cu ele!
Bafta! :D

UNLORD 08-02-09 03:54

Re: E36 - ...
 
Quote:

Originally Posted by Dutor (Post 2040947)
Am pus niste poze cu jantele inainte de a fi reconditionate.

Am auzit ca sunt gata... :)

Dutor 09-02-09 19:56

Re: E36 - ...
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by UNLORD (Post 2047429)
Am auzit ca sunt gata... :)

Daaaa! Au iesit f. bine. In plus mi-am bagat coada si am scris si cu rosu "motor sport" (inainte de lacuire):

llauta 09-02-09 20:07

Re: E36 - ...
 
Ai scris cu ojä?

Calin_CGM 09-02-09 20:25

Re: E36 - ...
 
..super faina pisik...sa o stapanesti sanatos si cat mai multi km fara incidente:!:

Dutor 09-02-09 20:29

Re: E36 - ...
 
Quote:

Originally Posted by llauta (Post 2052281)
Ai scris cu ojä?

Un simplu marker. Atata timp cat pui si lac, nu vor fi probleme. Si nu am scris eu ci vopsitorul.

Quote:

Originally Posted by Calin_CGM (Post 2052347)
..super faina pisik...sa o stapanesti sanatos si cat mai multi km fara incidente:!:

Merci!

UNLORD 10-02-09 10:28

Re: E36 - ...
 
Quote:

Originally Posted by Dutor (Post 2052244)
Daaaa! Au iesit f. bine. In plus mi-am bagat coada si am scris si cu rosu "motor sport" (inainte de lacuire):

Au iesit f. bine. Bine ca nu ai vopsit spitele negre cum vreai. :)

alexutzu 10-02-09 13:22

Re: E36 - ...
 
e o masina prin oras cu jante ca astea si cu miezul negru... te ia durerea, bine ca nu ai facut greseala

RazvanC4 10-02-09 22:00

Re: E36 - ...
 
f. smekere jantele! la fel si masina. cat te-a costat reconditionatul jantelor ca ma bate si pe mine gandul sa le vopsesc?

Lupy 11-02-09 09:34

Re: E36 - ...
 
frumomasa masina, s-o stapanesti sanatos, problema cu clanta am avut si eu ... m-am trezit intr-o sambata cu ceva rupt in ea ...
foarte marfa jantele... mie mi-e cam frica sa-mi mai iau jante ... sper sa nu raman fara ele ... bine, nu am mai vazut masini lasate pe sticle de lapte ... dar ... prefer sa mai astept si sa ma gandesc mai bine .

multa bafta cu masina ... poate ne vedem intr-o sambata la casa armatei la intalnirile saptamanale.

Lymbutza 11-02-09 19:46

Re: E36 - ...
 
Quote:

Originally Posted by Lupy (Post 2056641)
frumomasa masina, s-o stapanesti sanatos, problema cu clanta am avut si eu ... m-am trezit intr-o sambata cu ceva rupt in ea ...
foarte marfa jantele... mie mi-e cam frica sa-mi mai iau jante ... sper sa nu raman fara ele ... bine, nu am mai vazut masini lasate pe sticle de lapte ... dar ... prefer sa mai astept si sa ma gandesc mai bine .

multa bafta cu masina ... poate ne vedem intr-o sambata la casa armatei la intalnirile saptamanale.


Ce-ntalnire ? Cum ? Unde ?

PDV_1989 11-02-09 20:33

Re: E36 - ...
 
As vrea sa stiu si eu mai multe despre intalnire dak se poate ! Ms :-)

llauta 11-02-09 23:50

Re: E36 - ...
 
Ma bag si eu!


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning