![]() |
1 Attachment(s)
:o
|
2 Attachment(s)
Eu am terminat deja jocul :D Am jucat ca un nebun,si foarte important n-am folosit nimic (gen trainer.coduri,hacks!!!) :!:
|
1 Attachment(s)
masina mea in nfs mw (sunt abia la 36% din joc)
|
5 Attachment(s)
am si io doua mashini am un clio care faqce minuni... e o mashina ushoara mica cu care te descurci ushor... vi-o recomand tuturor iar dupa ce va face bani suficienti va puteti lua un aston martin pe care il ridicati la performante incredibile... eu am numa 68% da abia ashtept sa vad cum e mai departe...
|
2 Attachment(s)
su eu l-am terminat
mai am provocarile alea vreo 10 cele mai bune masini sunt lambo gallardo si porschele gt |
2 Attachment(s)
:arrow:
|
3 Attachment(s)
:arrow: 2
|
1 Attachment(s)
:arrow: 3
|
2 Attachment(s)
:arrow:
|
2 Attachment(s)
:arrow:
|
3 Attachment(s)
stiu ca sunt pe\"dinafara\"
cum vi se par pozele astea? avem voie sa punem si poze din astea ca sunt tot cu masinile noastre din nfs? |
nu stiu de ce a iesit turnul ala pe toate pozele :twisted:
|
ce tankuri aveti...numai masini numai sunt alea...eu deja l-am dezinstalat :lol:
|
Re: tuning virtual in nfs most wanted
1 Attachment(s)
recordul meu de medie a vitezei:384km/h
|
Re: tuning virtual in nfs most wanted
11 Attachment(s)
mai vin cu poze:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning