Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   KTM X-Bow by MTM (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/101650-ktm-bow-by-mtm.html)

BRAVO 22-12-08 10:11

Re: KTM X-Bow by MTM
 
din filme direct in realitate

molady11 29-12-08 16:31

Re: KTM X-Bow by MTM
 
de cat sa dau 80.000 E iau un motor de 1.4 turbo ii fac nijte tabla si fac si io caricatura dinasta

JohnnyX 29-12-08 22:37

Re: KTM X-Bow by MTM
 
Caterham R500 pare o alternativa mult mai buna chiar daca nu arata la fel de "cool". Sa speram ca le vom vedea pe cele doua la linia de start a unui circuit.

boy_wonder 02-04-09 11:53

Re: KTM X-Bow by MTM
 
4 Attachment(s)
MTM modifică KTM X-Bow

KTM X-Bow nu are nevoie de ajutor pentru a fi extrem. Pentru că aşa "s-a născut" el... Extrem.. Īnsă "nemulţumiţii" de la MTM nu sunt de acord nici de aceasta dată...

Dacă īn versiunea standard dezvoltă "doar" 240 cai putere, īn versiunea MTM KTM X-Bow dezvoltă mai puţin cu 7.. kw, adică 318 cai putere. De asemenea, şi cuplul maxim a crescut pānă la valoarea de 420 Nm. Astfel, viteza maximă este de 251 km/h. Probabil ca să nu mai ziceţi că 250 km/h este puţin.. Īnsă să revenim. Pe lāngă această creştere de putere, īn pachetul MTM vom mai găsi şi frāne Brembo, jante pe 18 inci şi pneuri Nokian Hakkapelliitta-4 245/40 ZR 18.

Şi odată ajunşi la final, să specificăm şi preţurile: 56.953 euro pentru versiunea standard şi 64.263 euro pentru versiunea MTM.

danelu 02-04-09 12:17

Re: KTM X-Bow by MTM
 
arata super bine si cred ac si merge bine:P

molady11 02-04-09 12:32

Re: KTM X-Bow by MTM
 
Ce nu as da sa am si eu o jucarie dinasta :XX:X oara sa imi fac eu ceva asemanator o fii scump ????

ICE_golf4 02-04-09 13:48

Re: KTM X-Bow by MTM
 
this is a real monster on wheels :)

lucian1985 02-04-09 14:50

Re: KTM X-Bow by MTM
 
Daca ai prea multi bani, merge si asa ceva de distractie.

dem_fuzl 02-04-09 15:04

Re: KTM X-Bow by MTM
 
mai misto asta a mea =)) ....
https://i301.photobucket.com/albums/n...h_ktmxgtmr.jpg

bogg 02-04-09 15:42

Re: KTM X-Bow by MTM
 
7310 euro pentru 78 de cai, 0,2 sec in minus(0-100), si + 31km/h(top speed) hmmmm ... NU. Hai ca 7300 mai inteleg.
Unde-i versiunea de 380 de cai? :???:

askhy 02-04-09 19:17

Re: KTM X-Bow by MTM
 
Mi se pare o jucarie foarte exclusivista, bravo lor pentru ce au facut

jipianu 02-04-09 20:59

Re: KTM X-Bow by MTM
 
Taree... cred ca isi ia zborul pana la urma

shu.lee 03-04-09 01:04

Re: KTM X-Bow by MTM
 
ce m-as mai da cu ea ! imi place cum se vede evacuarea si galeriile alea

marius3030 03-04-09 11:49

Re: KTM X-Bow by MTM
 
WTF?...asta-i masina fratilor?pfff


All times are GMT +2. The time now is 23:14.

- Copyright 2026 4Tuning