![]() |
Re: Machete in lucru - mareo
vad ca te-ai apucat de treaba serios!
a iesit bine vopsita alfa, dar era fain sa acoperi cu chit gaurile de la girofaruri e bine ca ai targul ala...te mai pricopsesti cu un chilipir vad... |
Re: Machete in lucru - mareo
Multumesc..
Da ai dreptate,trebuia sa acopar gauriile acelea,dupa ce am pus folie mi-am dat seama ca nu arata prea bine,si nici nu prea imi place....V-a urma. |
Re: Machete in lucru - mareo
1 Attachment(s)
:?::???:
|
Re: Machete in lucru - mareo
ce bine ii sta.....spor la lucrat...bravooo
|
Re: Machete in lucru - mareo
culoare e superba..:D...sa vedem cum e si montata:D..
fordul ce face?..in ce stare e?:D |
Re: Machete in lucru - mareo
Quote:
|
Re: Machete in lucru - mareo
sooper tare culoarea;)
|
Re: Machete in lucru - mareo
Mai tu chiar la toate te pricepi?:lol:
Frumos frumos......a iesit frumos culoarea 8) |
Re: Machete in lucru - mareo
2 Attachment(s)
Multumesc tuturor:-)
Noutati - vopseaua,:???: mai am multe de facut la ea... |
Re: Machete in lucru - mareo
arata frumos:D..asteptam si viitoarele modficari..:D
|
Re: Machete in lucru - mareo
frumos....arat bine cu negru....mult succes in continuare;)
|
Re: Machete in lucru - mareo
Quote:
|
Re: Machete in lucru - mareo
Quote:
ce mai ai de facut?:eyebrow: |
Re: Machete in lucru - mareo
Quote:
|
Re: Machete in lucru - mareo
pai pentru evacuare ar fii buna o antena telescopica...
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:44. |
- Copyright 2026 4Tuning