Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - mareo (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/101009-machete-lucru-mareo.html)

eddycdk 17-12-08 07:01

Re: Machete in lucru - mareo
 
vad ca te-ai apucat de treaba serios!
a iesit bine vopsita alfa, dar era fain sa acoperi cu chit gaurile de la girofaruri
e bine ca ai targul ala...te mai pricopsesti cu un chilipir vad...

mareo 17-12-08 12:44

Re: Machete in lucru - mareo
 
Multumesc..
Da ai dreptate,trebuia sa acopar gauriile acelea,dupa ce am pus folie mi-am dat seama ca nu arata prea bine,si nici nu prea imi place....V-a urma.

mareo 18-12-08 18:54

Re: Machete in lucru - mareo
 
1 Attachment(s)
:?::???:

Darius DMS 18-12-08 19:00

Re: Machete in lucru - mareo
 
ce bine ii sta.....spor la lucrat...bravooo

mnc.risty 18-12-08 19:15

Re: Machete in lucru - mareo
 
culoare e superba..:D...sa vedem cum e si montata:D..

fordul ce face?..in ce stare e?:D

laurentiu_tim 20-12-08 20:57

Re: Machete in lucru - mareo
 
Quote:

Originally Posted by mareo (Post 1929222)
:?::???:

ce ma pricep la ales culori,maine aduc mercedesu daca vi si tu i facem niste poze ca mie iar nu-mi mere usb-u,e in filler acum hai ca te ajung din urma si hai ca iese bine si mercedesu tau :twisted:

Speedball_tm 21-12-08 21:05

Re: Machete in lucru - mareo
 
sooper tare culoarea;)

spark88 23-12-08 08:27

Re: Machete in lucru - mareo
 
Mai tu chiar la toate te pricepi?:lol:
Frumos frumos......a iesit frumos culoarea 8)

mareo 01-01-09 18:32

Re: Machete in lucru - mareo
 
2 Attachment(s)
Multumesc tuturor:-)

Noutati - vopseaua,:???: mai am multe de facut la ea...

mnc.risty 01-01-09 22:14

Re: Machete in lucru - mareo
 
arata frumos:D..asteptam si viitoarele modficari..:D

Darius DMS 03-01-09 12:24

Re: Machete in lucru - mareo
 
frumos....arat bine cu negru....mult succes in continuare;)

laurentiu_tim 03-01-09 13:27

Re: Machete in lucru - mareo
 
Quote:

Originally Posted by mareo (Post 1952031)
Multumesc tuturor:-)

Noutati - vopseaua,:???: mai am multe de facut la ea...

sterge parbrizu cu alcool ca e murdar si nu vede soferu :-)

mnc.risty 04-01-09 14:02

Re: Machete in lucru - mareo
 
Quote:

Originally Posted by mareo (Post 1952031)
Multumesc tuturor:-)

Noutati - vopseaua,:???: mai am multe de facut la ea...


ce mai ai de facut?:eyebrow:

mareo 04-01-09 14:14

Re: Machete in lucru - mareo
 
Quote:

Originally Posted by mnc.risty (Post 1956333)
ce mai ai de facut?:eyebrow:

De vopsit bara fata,spate + alte mici detalii....de construit o evacuare,si poate si un rollbar pentru bena,dar nu prea stiu cum sa fac.....idei?

mnc.risty 04-01-09 14:21

Re: Machete in lucru - mareo
 
pai pentru evacuare ar fii buna o antena telescopica...


All times are GMT +2. The time now is 03:44.

- Copyright 2026 4Tuning