![]() |
Re: Aderare Usergroup
Sa dai add ... atat! :)
|
Re: Aderare Usergroup
5 Attachment(s)
Salut ma primiti si pe mine?:)
Multumesc Poze:arrow: |
Re: Aderare Usergroup
Va salut ma primiti si pe mine? https://forum.4tuning.ro/505-machetel...cruizer11.html
|
Re: Aderare Usergroup
8 Attachment(s)
Se poate sa dau si eu JOIN?:D
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
3 Attachment(s)
Incerc de ceva timp sa ajung in acest club.Indeplinesc conditiile??:DMai am Ferrari 456GT care se poate vedea in machetele mele,dar e la tara am incercat sa il repar.:D
|
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
Vreau si eu sa intru printre colectionari de machete am sanse?
1 poza cu toata colectia + 1 poza cu o macheta ingrijita |
Re: Aderare Usergroup
4 Attachment(s)
Salut baieti...Mai sunt locuri ?:D
|
Re: Aderare Usergroup
Da poti!
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
Trebuie sa pun poza cu machetele ca sa intru in grup?
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
Regulile de aderare sunt aceleasi din primul post? Intreb asta pentru ca la punctul 5 este enuntat ceva interesant. Nu-i problema nici de o poza cu o gramada de cutii, pline evident.
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
Poți adera liniștit, dar aștept totuși un pm cu motivul pentru care nu deschizi topic pentru colecția ta.:-) |
Re: Aderare Usergroup
intru si eu :)
https://forum.4tuning.ro/505-machetel...florinvfd.html |
| All times are GMT +2. The time now is 03:41. |
- Copyright 2026 4Tuning