Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Aderare Usergroup (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/64485-aderare-usergroup.html)

coman razvan 07-10-10 12:20

Re: Aderare Usergroup
 
Sa dai add ... atat! :)

BlackTiger 11-10-10 21:31

Re: Aderare Usergroup
 
5 Attachment(s)
Salut ma primiti si pe mine?:)
Multumesc
Poze:arrow:

cruizer11 14-10-10 16:24

Re: Aderare Usergroup
 
Va salut ma primiti si pe mine? https://forum.4tuning.ro/505-machetel...cruizer11.html

HR-05-MHF 16-10-10 09:43

Re: Aderare Usergroup
 
8 Attachment(s)
Se poate sa dau si eu JOIN?:D

coman razvan 16-10-10 16:29

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by cruizer11 (Post 3727081)

Da :)
Quote:

Originally Posted by HR-05-MHF (Post 3731002)
Se poate sa dau si eu JOIN?:D

Da :)

MeMutzu 21-11-10 10:42

Re: Aderare Usergroup
 
3 Attachment(s)
Incerc de ceva timp sa ajung in acest club.Indeplinesc conditiile??:DMai am Ferrari 456GT care se poate vedea in machetele mele,dar e la tara am incercat sa il repar.:D

AngelEyess 21-11-10 12:22

Re: Aderare Usergroup
 
2 Attachment(s)
Vreau si eu sa intru printre colectionari de machete am sanse?
1 poza cu toata colectia + 1 poza cu o macheta ingrijita

SOF320 29-11-10 13:30

Re: Aderare Usergroup
 
4 Attachment(s)
Salut baieti...Mai sunt locuri ?:D

coman razvan 30-11-10 11:52

Re: Aderare Usergroup
 
Da poti!

SOF320 30-11-10 12:00

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 3857236)
Da poti!

Multumesc frumos Razvan...

model collector 30-11-10 22:00

Re: Aderare Usergroup
 
Trebuie sa pun poza cu machetele ca sa intru in grup?

manu_96xls 30-11-10 22:03

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 3859043)
Trebuie sa pun poza cu machetele ca sa intru in grup?

Link de la "machetele mele".:-)

model collector 20-12-10 14:06

Re: Aderare Usergroup
 
Regulile de aderare sunt aceleasi din primul post? Intreb asta pentru ca la punctul 5 este enuntat ceva interesant. Nu-i problema nici de o poza cu o gramada de cutii, pline evident.

manu_96xls 20-12-10 23:36

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 3913534)
Regulile de aderare sunt aceleasi din primul post? Intreb asta pentru ca la punctul 5 este enuntat ceva interesant. Nu-i problema nici de o poza cu o gramada de cutii, pline evident.

Văd că nu vrei să-ți deschizi topic, nu-i problemă, asta nu înseamnă că nu ești unul dintre noi...
Poți adera liniștit, dar aștept totuși un pm cu motivul pentru care nu deschizi topic pentru colecția ta.:-)

florinvfd 05-01-11 00:30

Re: Aderare Usergroup
 
intru si eu :)
https://forum.4tuning.ro/505-machetel...florinvfd.html


All times are GMT +2. The time now is 03:41.

- Copyright 2026 4Tuning