Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Simulator de drag online (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/9512-simulator-drag-online.html)

DyZ 05-06-07 13:56

Re: Simulator de drag online
 
datimi si mie linku de la used car lot va rog :)

alex_ggk 05-06-07 18:08

Re: Simulator de drag online
 
mai care mai jucati acest joc si vreti sa facem o echipa dati join la tornado_ro si mie pe mess alex_ggk2004 salut !

Spookie 12-07-07 03:25

Re: Simulator de drag online
 
Mai joaca cnv acest joc ? :P

26WRC 16-07-07 16:25

Re: Simulator de drag online
 
am o honda civic de 447hp....vrea cineva sa se dea cu mine>?

DyZ 24-07-07 10:04

Re: Simulator de drag online
 
da eu vreau sa ma dau cu tine zi-mi nicku

26WRC 24-07-07 10:21

Re: Simulator de drag online
 
pai ce masina ai? ...26WRC e nicku' meu si scot 9 in medie...

DyZ 24-07-07 17:17

Re: Simulator de drag online
 
am un viper si un mazda rx8 ... :)

26WRC 24-07-07 17:21

Re: Simulator de drag online
 
atunici ...nu vad rostul sa ne mai dam....poate o sa'mi iau si eu ceva pana diseara..ca am doar 9000$...dar nush cum sa fac bani mai multi si mai repede...pe astia i'am facut la cup turnament...sport division...si castig destul de greu...

Brian 24-07-07 17:57

Re: Simulator de drag online
 
Quote:

Originally Posted by DyZ (Post 1011770)
am un viper si un mazda rx8 ... :)

frate de cand joci de ai astea?:shock: la mine asta e a 2a zi .. cum faci atatia bani?
eu ma chinui cu una bucata integra (STOCK :lol: :lol: :oops: ) sa fac 30$ pe cursa la tournament amatori si voi va plimbati in vipere :lol: :lol:


LE: scz am gresit.. nu e stock.. am nr personalizat 8) :lol: :lol:

Raz6633 24-07-07 22:16

Re: Simulator de drag online
 
in nitto 1320 nu poti personaliza numaru de inmatriculare, probabil ca tu ai nitto legends. deci aveti 2 versiuni complet diferite, intr-una e mult mai greu sa faci bani decat cealalata

Brian 25-07-07 12:03

Re: Simulator de drag online
 
dap asa e am nitto legends.. si e f. greu sa faci bani.. cred ca imi iau si eu 1320 daca se fac bani mai usor 8)

Raz6633 27-07-07 19:03

Re: Simulator de drag online
 
Bani poti face usor si in legends... doar ca e mai realist..... sa nu te gandesti ca e 'usor' sa faci bani in 1320. Daca ai o baza, cunosti bine cifrele, timpi de reactie, timpi pe 400m al masinilor vs cati cai au masinile, poti 'fraierii' useri.


iti dau un exemplu.... ai un Dodge Ram de 1822hp, vs un RX8 de 800de hp...

care zici ca va castiga.... eu iti zic ca RX-8 detasat... de ce? pt ca rx8 face 400m in 7.2 si dodge ram in 7.9

Cristty 01-09-07 23:14

Re: Simulator de drag online
 
Nu iiz ice si mie careva cum fac frate sa joc cu prietena ;) Adia am instalat pe ambele pc-uri, am facut conturi dar nu stim ce trebe facut mai departe sa putem concura unul imptrovica celuilalt.
Multumesc frumos

dubmaniacks 11-09-07 00:24

Re: Simulator de drag online
 
scuze.sa-mi explice si mie cineva ... !!! Cum fac account??? Zice ca e full ...

Geox` 26-04-09 21:07

Re: Simulator de drag online
 
mie imi zice invalid:sad:nu am castigat nici o cursa:x


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning