Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Simulator de drag online (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/9512-simulator-drag-online.html)

Raz6633 02-05-07 18:30

Re: Simulator de drag online
 
Quote:

Originally Posted by Lukian_XXX (Post 881082)
vin si yo cu o idee pt tem sa ne vopsim fiecare masinile la fel (un fel de emblema)
iar yo deja mam apucat sa-mi strang bani pt un RX8

Ne dam just for fun?

Razvan Hades 02-05-07 19:22

Re: Simulator de drag online
 
de ce cand castig imi spune ca am pierdut si imi apar ceva rosu si scrie ceva...

Raz6633 02-05-07 19:24

Re: Simulator de drag online
 
Hmm... nu prea am inteles nimic.... cand castigi iti zice ca pierzi si apare ceva, care e rosu :|


Probabil faci FOUL, adica furi startu

Razvan Hades 02-05-07 19:28

Re: Simulator de drag online
 
:D nu de foul iti zice de la inceput stai ca poate revin cu o poza

Razvan Hades 02-05-07 19:38

Re: Simulator de drag online
 
1 Attachment(s)
ce inseamna breakout ala

Lukian_XXX 02-05-07 19:49

Re: Simulator de drag online
 
este atunci cand tu pui timpu in care crezi tu ca faci cei 400m iar tu faci intr-un timp mai mic decat ai pus tu

Raz6633 02-05-07 19:50

Re: Simulator de drag online
 
Inseamna ca tu ai pus un bracket time pe care l-ai batut... Deci astfel ai trisat... trebuie sa pui in bracket care stii sigur ca masina nu-l poate bate... cu cel putin 0.3 mai mic decat poate masina.

Alex2Fast4U 02-05-07 20:09

Re: Simulator de drag online
 
baieti .. am intrat si eu in team.. da ink nu am cei 1500 k am avut un engine breakdown si m-o curatat de 900$ .. da incerc azi sau maine sa fac banii si sa ii depun... cu setarile curente scot un timp de 9.4 da nu stiu daca mi-s bune rapoartele la cutie.. cine ma ajuta cu unele mai bune.. ? :D

Sl1V3R 02-05-07 22:35

Re: Simulator de drag online
 
1st 3.956
2nd 2.208
3rd 1.658
4th 1.207
5th 0.907
6th 0.708

Final drive: 4.313

Asta folosesc eu... poti "jongla" cu aceste valori astfel incat sa ai un timp cat mai mic dar ai grija !!!

Alex2Fast4U 03-05-07 10:59

Re: Simulator de drag online
 
ms S|1V3R ... mergem mai bine troaca.. acuma k am si io viteza a 6-a.. lol.. cum de pana amu nu mi-am bagat-o nush.. :| in orice caz.. ms :)

bogdan C.E.T. 03-05-07 18:59

Re: Simulator de drag online
 
cum fac si eu sa am startul mai bun ? ca acum am cam 1.30 la start ..

Lukian_XXX 03-05-07 19:29

Re: Simulator de drag online
 
1 Attachment(s)
am reusit 0,501:shock: :lol: :lol:
cred ca e cel mai bun start posibil:lol:
si bogdan ca sa faci un start bun dupa ce incep sa iti lumineze semaforul bagi intra 1-a si cand da verde acelerezi;)

DyZ 09-05-07 20:36

Re: Simulator de drag online
 
dati-mi si mie niste rapoarte pt un civic turbo charged ... daca aveti :D

danezubmw 10-05-07 14:43

Re: Simulator de drag online
 
Pune-ti supercharger daca vrei sa faci ceva cu masina, adica sa castigi curse!!! Este mult mai bun decat turbochargeru

shadowro 11-05-07 07:38

Re: Simulator de drag online
 
Quote:

Originally Posted by danezubmw (Post 894373)
Pune-ti supercharger daca vrei sa faci ceva cu masina, adica sa castigi curse!!! Este mult mai bun decat turbochargeru

si mai ieftin de instalat.


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning