Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? + (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/87925-e36-nevoie-imbunatatiri.html)

GOGU_VL 14-04-13 14:01

Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
 
Quote:

Originally Posted by alexxss (Post 5438297)
arata foarte bine :))))

Arata binr lovita? :lol: Sau arata bine cu bara stock ??:lol::lol:

21UKS 14-04-13 15:19

Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
 
ufffff...ce naspa-s astea.....nici nu vreau sa-mi aduc aminte...:D....ce firma de asigurari?

alexxss 14-04-13 15:56

Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
 
Quote:

Originally Posted by GOGU_VL (Post 5439073)
Arata binr lovita? :lol: Sau arata bine cu bara stock ??:lol::lol:

Bara stock normal :)))))

GOGU_VL 15-04-13 06:31

Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
 
Quote:

Originally Posted by 21UKS (Post 5439134)
ufffff...ce naspa-s astea.....nici nu vreau sa-mi aduc aminte...:D....ce firma de asigurari?

Carpatica....

liviu tex 15-04-13 14:19

Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
 
Quote:

Originally Posted by GOGU_VL (Post 5439899)
Carpatica....

te-ai nenorocit cu aia...cea mai ordinara firma de asigurari!! bine ca nu-i paguba exagerat de mare!

sharkylete 15-04-13 17:11

Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
 
Quote:

Originally Posted by GOGU_VL (Post 5439899)
Carpatica....

Pai mai bine ziceai ca nu are...

bebe no1 15-04-13 21:00

Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
 
Nasol incident...bafta cu asigurarea.

expres 15-04-13 21:42

Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
 
asa am zis si eu de euroins , dauna a fost de 27 de milioane si mi au platit`o in 3 zile !

21UKS 15-04-13 22:37

Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
 
Quote:

Originally Posted by expres (Post 5441030)
asa am zis si eu de euroins , dauna a fost de 27 de milioane si mi au platit`o in 3 zile !

...si mie mi-au platit in 15 zile, dar dupa ce m-am tiganit 3luni cu sesizari la CSA si scandal....

SFAt: apeleazza la CSA daca depasesc termenul si fac figuri.....macar ii mai strange de coaie cineva....

Lulaa 15-04-13 22:42

Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
 
Quote:

Originally Posted by 21UKS (Post 5441129)
...si mie mi-au platit in 15 zile, dar dupa ce m-am tiganit 3luni cu sesizari la CSA si scandal....

SFAt: apeleazza la CSA daca depasesc termenul si fac figuri.....macar ii mai strange de coaie cineva....

da asa tre sa faci sa ii presezi...am vb cu tine si eu am patit la fel cu asirom

D o n n 16-04-13 08:43

Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
 
ai tu ce ai cu aripa aia stanga,sau au altii ce au cu aripa ta stanga.

in legatura cu asigurarea,e la noroc,am avut problema cu ASTRA,care are preturi de mori adica,eu am 12 milioane pe juma de an asigurarea la ei,fara DAUNE.
Carpatica si-a facut treaba bine cand a fost nevoie,la fel si CITY...cum am zis e la noroc..bafta si ai grija de matza..;)

GOGU_VL 19-05-13 15:42

Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
 
6 Attachment(s)
Sa fie Style 216 ?

Provenzano 19-05-13 19:03

Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
 
Quote:

Originally Posted by GOGU_VL (Post 5475122)
Sa fie Style 216 ?

NU!:cry:

bujuKYL 19-05-13 19:06

Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
 
foarte tari jantele! asa ca fapt divers cam cate perechi de jante ai avut pe bmw?:D

Daniel_Toa 19-05-13 20:24

Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
 
Quote:

Originally Posted by GOGU_VL (Post 5475122)
Sa fie Style 216 ?

E urata :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 20:28.

- Copyright 2026 4Tuning