![]() |
Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
Quote:
|
Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
ufffff...ce naspa-s astea.....nici nu vreau sa-mi aduc aminte...:D....ce firma de asigurari?
|
Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
Quote:
|
Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
Quote:
|
Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
Quote:
|
Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
Quote:
|
Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
Nasol incident...bafta cu asigurarea.
|
Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
asa am zis si eu de euroins , dauna a fost de 27 de milioane si mi au platit`o in 3 zile !
|
Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
Quote:
SFAt: apeleazza la CSA daca depasesc termenul si fac figuri.....macar ii mai strange de coaie cineva.... |
Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
Quote:
|
Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
ai tu ce ai cu aripa aia stanga,sau au altii ce au cu aripa ta stanga.
in legatura cu asigurarea,e la noroc,am avut problema cu ASTRA,care are preturi de mori adica,eu am 12 milioane pe juma de an asigurarea la ei,fara DAUNE. Carpatica si-a facut treaba bine cand a fost nevoie,la fel si CITY...cum am zis e la noroc..bafta si ai grija de matza..;) |
Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
6 Attachment(s)
Sa fie Style 216 ?
|
Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
Quote:
|
Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
foarte tari jantele! asa ca fapt divers cam cate perechi de jante ai avut pe bmw?:D
|
Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:28. |
- Copyright 2026 4Tuning