Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   --=Īntālniri săptămānale=-- (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/31271-intalniri-saptamanale.html)

2fast4u_DK 18-01-10 13:20

Re: --=Īntālniri săptămānale=--
 
13 Attachment(s)
Poze->

LIV_Ros 18-01-10 13:21

Re: --=Īntālniri săptămānale=--
 
frumos...frumos.....

stefan_88 18-01-10 13:23

Re: --=Īntālniri săptămānale=--
 
Vad ca a venit si Mishu :D...
Frumos tare ... aveti si filmulete ?:)

Ali_ump 18-01-10 13:26

Re: --=Īntālniri săptămānale=--
 
Da S14 le ? nu l-a pozat nimeni? Chiar nu era o masina interesanta?:))

D@N_NSL 18-01-10 13:50

Re: --=Īntālniri săptămānale=--
 
20 Attachment(s)
si de la mine

morpheusmaster 18-01-10 14:42

Re: --=Īntālniri săptămānale=--
 
Foarte frumoasa actiunea de duminica! Si peisajul de 11+ si masinile si tot. Succes pe viitor, poate mai organizati iarna asta :)

D@N_NSL 18-01-10 15:18

Re: --=Īntālniri săptămānale=--
 
+ un filmulet mic:D

https://www.youtube.com/watch?v=XgSCj0AW-hU

Ali_ump 18-01-10 15:48

Re: --=Īntālniri săptămānale=--
 
mai asteptam material

Jok3r K10 18-01-10 17:42

Re: --=Īntālniri săptămānale=--
 
Leule....pune si tu ceva poze.....

Ali_ump 19-01-10 13:58

Re: --=Īntālniri săptămānale=--
 
Quote:

Originally Posted by Jok3r K10 (Post 2989968)
Leule....pune si tu ceva poze.....

N-are cablu la camera aia smechera a lui pe care o foloseste din an in pasti:):rolleyes2

buddy_lexx 19-01-10 14:02

Re: --=Īntālniri săptămānale=--
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 2992644)
N-are cablu la camera aia smechera a lui pe care o foloseste din an in pasti:):rolleyes2

lasa`l ma ca trebuie sa developeze filmu =)))

GTRs 19-01-10 14:18

Re: --=Īntālniri săptămānale=--
 
Faine pozele!!! mi-ati facut o pofta de drifturi de nu mai pot.... acum ma duc sa-mi satisfac pofta prin oras ;)

Ali_ump 19-01-10 14:43

Re: --=Īntālniri săptămānale=--
 
Diseara ceva pe la stadion ? Poligon? Se anunta cineva ? Stabilim o ora?

valy_04TRR 19-01-10 15:03

Re: --=Īntālniri săptămānale=--
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 2992790)
Diseara ceva pe la stadion ? Poligon? Se anunta cineva ? Stabilim o ora?

eu personal am fost cam in fiecare seara cu cativa baieti...
dupa ora 8 :)

Ali_ump 19-01-10 15:05

Re: --=Īntālniri săptămānale=--
 
Pai pe la 8 poate ne vedem , ne mai strangem cativa


All times are GMT +2. The time now is 05:12.

- Copyright 2026 4Tuning