![]() |
Re: --=Īntālniri săptămānale=--
13 Attachment(s)
Poze->
|
Re: --=Īntālniri săptămānale=--
frumos...frumos.....
|
Re: --=Īntālniri săptămānale=--
Vad ca a venit si Mishu :D...
Frumos tare ... aveti si filmulete ?:) |
Re: --=Īntālniri săptămānale=--
Da S14 le ? nu l-a pozat nimeni? Chiar nu era o masina interesanta?:))
|
Re: --=Īntālniri săptămānale=--
20 Attachment(s)
si de la mine
|
Re: --=Īntālniri săptămānale=--
Foarte frumoasa actiunea de duminica! Si peisajul de 11+ si masinile si tot. Succes pe viitor, poate mai organizati iarna asta :)
|
Re: --=Īntālniri săptămānale=--
|
Re: --=Īntālniri săptămānale=--
mai asteptam material
|
Re: --=Īntālniri săptămānale=--
Leule....pune si tu ceva poze.....
|
Re: --=Īntālniri săptămānale=--
Quote:
|
Re: --=Īntālniri săptămānale=--
Quote:
|
Re: --=Īntālniri săptămānale=--
Faine pozele!!! mi-ati facut o pofta de drifturi de nu mai pot.... acum ma duc sa-mi satisfac pofta prin oras ;)
|
Re: --=Īntālniri săptămānale=--
Diseara ceva pe la stadion ? Poligon? Se anunta cineva ? Stabilim o ora?
|
Re: --=Īntālniri săptămānale=--
Quote:
dupa ora 8 :) |
Re: --=Īntālniri săptămānale=--
Pai pe la 8 poate ne vedem , ne mai strangem cativa
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:12. |
- Copyright 2026 4Tuning