![]() |
Re: Simulator de drag online
am facut yo un team
dati search la 4tuning club si dati add nikul meu lukianxxx |
Re: Simulator de drag online
lukian tu vrei sa ne intrecem intre romani ?
|
Re: Simulator de drag online
2 Attachment(s)
scz numai pot da edit... am 2 masini kre asteapta CH ...doar 4fun... nici una din cele 2 masini nu este dusa la maxim .... respect
|
Re: Simulator de drag online
Eu provoc pe oricine cu Civic sau Evo...h2h 4 fun sau pe bani...
|
Re: Simulator de drag online
1 Attachment(s)
Quote:
datimi si mie versiunea voastra;) ID : Lukian_white_xxx |
Re: Simulator de drag online
Tu cred ca te joci versiunea 2.0 beta proaspat aparuta...plusuri pt versiunea asta sunt masinile mai diversificate si mai echilibrate si inca nu exista cheaturi...partea proasta e ca sunt putini jucatori...versiunea care o avem noi e 1.52 si o gasesti la http://www.nitto1320.com/Downloads.asp...din pacate desi sunt peste 100000 de active users...exista deja f multe cheaturi si magarii...apropo pt cei care aveti versiunea asta, daca suspectati de cheat pe cineva raportati-l la moderatorii de pe forum...uitati-va la viteze de final f ridicate, ex. Civic cu 170mph(imposibil), sau cum mi s-a intamplat mie...startul cu 0.01s mai rapid ca al meu, finalul cu 0.01s mai bun ca al meu si vit maxima cu 0.01 km/h mai mare ca a mea(toate in aceleasi cursa)...
|
Re: Simulator de drag online
am trecut si yo pe cealalta versiune si am dat un join la Romani
astept aceptul : User: Lukian_xxx |
Re: Simulator de drag online
1 Attachment(s)
Explicati-mi si mie cum e faza asta???
ca nu inteleg nimik:sad: :sad: :rolleyes2 deci am timp mai slab decat al lui dar am castigat:???: :???: |
Re: Simulator de drag online
ms ca imi faci reclama la masina mea!!!! Am pierdut aderenta la start!!! :( Ai vaz ca la a 2-a cursa am scos 8.3 :D !!! Deci se poate! Eu am castigat pt ca am avut startu mai slab si am scos timpu aproape ca al tau pe cand u ai avut startu mai bun si ai scos aproape acelasi timp ca al meu! Sper ca ai inteles!
|
Re: Simulator de drag online
Nu prea dar merge
|
Re: Simulator de drag online
mi-am facu si eu acount, juana_man,ma luati in kreva team si p me?
|
Re: Simulator de drag online
juan da un join la " romanii " nu cred k o sa fii refuzat :D
|
Re: Simulator de drag online
Quote:
|
Re: Simulator de drag online
cum draq dau drumu la nos k nu mere cu sageata dreapta
|
Re: Simulator de drag online
la mine merge daca tin apasat sageata spre dreapta....la tine nush dc nu ar merge ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:44. |
- Copyright 2026 4Tuning