Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Simulator de drag online (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/9512-simulator-drag-online.html)

Lukian_XXX 27-04-07 16:44

Re: Simulator de drag online
 
am facut yo un team
dati search la 4tuning club si dati add
nikul meu lukianxxx

alex_ggk 28-04-07 00:39

Re: Simulator de drag online
 
lukian tu vrei sa ne intrecem intre romani ?

alex_ggk 28-04-07 00:47

Re: Simulator de drag online
 
2 Attachment(s)
scz numai pot da edit... am 2 masini kre asteapta CH ...doar 4fun... nici una din cele 2 masini nu este dusa la maxim .... respect

BogdanNZ 28-04-07 06:32

Re: Simulator de drag online
 
Eu provoc pe oricine cu Civic sau Evo...h2h 4 fun sau pe bani...

Lukian_XXX 28-04-07 09:02

Re: Simulator de drag online
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by alex_ggk (Post 874683)
lukian tu vrei sa ne intrecem intre romani ?

dap....vreau...dar yo am cred alta veriune ca mie nu imi apare asa cum va apare voua
datimi si mie versiunea voastra;) ID : Lukian_white_xxx

BogdanNZ 29-04-07 06:16

Re: Simulator de drag online
 
Tu cred ca te joci versiunea 2.0 beta proaspat aparuta...plusuri pt versiunea asta sunt masinile mai diversificate si mai echilibrate si inca nu exista cheaturi...partea proasta e ca sunt putini jucatori...versiunea care o avem noi e 1.52 si o gasesti la http://www.nitto1320.com/Downloads.asp...din pacate desi sunt peste 100000 de active users...exista deja f multe cheaturi si magarii...apropo pt cei care aveti versiunea asta, daca suspectati de cheat pe cineva raportati-l la moderatorii de pe forum...uitati-va la viteze de final f ridicate, ex. Civic cu 170mph(imposibil), sau cum mi s-a intamplat mie...startul cu 0.01s mai rapid ca al meu, finalul cu 0.01s mai bun ca al meu si vit maxima cu 0.01 km/h mai mare ca a mea(toate in aceleasi cursa)...

Lukian_XXX 29-04-07 08:13

Re: Simulator de drag online
 
am trecut si yo pe cealalta versiune si am dat un join la Romani
astept aceptul : User: Lukian_xxx

Lukian_XXX 30-04-07 15:17

Re: Simulator de drag online
 
1 Attachment(s)
Explicati-mi si mie cum e faza asta???
ca nu inteleg nimik:sad: :sad: :rolleyes2
deci am timp mai slab decat al lui dar am castigat:???: :???:

danezubmw 01-05-07 02:34

Re: Simulator de drag online
 
ms ca imi faci reclama la masina mea!!!! Am pierdut aderenta la start!!! :( Ai vaz ca la a 2-a cursa am scos 8.3 :D !!! Deci se poate! Eu am castigat pt ca am avut startu mai slab si am scos timpu aproape ca al tau pe cand u ai avut startu mai bun si ai scos aproape acelasi timp ca al meu! Sper ca ai inteles!

Lukian_XXX 01-05-07 08:47

Re: Simulator de drag online
 
Nu prea dar merge

juana_man 01-05-07 13:40

Re: Simulator de drag online
 
mi-am facu si eu acount, juana_man,ma luati in kreva team si p me?

alex_ggk 01-05-07 15:23

Re: Simulator de drag online
 
juan da un join la " romanii " nu cred k o sa fii refuzat :D

alex_ggk 01-05-07 15:25

Re: Simulator de drag online
 
Quote:

Originally Posted by Lukian_XXX (Post 877646)
Explicati-mi si mie cum e faza asta???
ca nu inteleg nimik:sad: :sad: :rolleyes2
deci am timp mai slab decat al lui dar am castigat:???: :???:

Uitate la timpu de plecare.... tu il ai mai mic k bogdan si de aceea .......

juana_man 01-05-07 16:34

Re: Simulator de drag online
 
cum draq dau drumu la nos k nu mere cu sageata dreapta

alex_ggk 02-05-07 01:52

Re: Simulator de drag online
 
la mine merge daca tin apasat sageata spre dreapta....la tine nush dc nu ar merge ...


All times are GMT +2. The time now is 06:44.

- Copyright 2026 4Tuning