![]() |
Re: Simulator de drag online
Quote:
Este facut un team in care sunt eu cu alexutzu :Romanian Team. |
Re: Simulator de drag online
da eu am cautat toate team`urile care sunt postate aici .. si nu am gasit nici unul... zici k dau astia bani numa asa... ? :) hmm.. hai k incerc.. :|
|
Re: Simulator de drag online
Plz dati-mi si mie linkul ca primul nu merge.
Explicati-mi ce e acest joc ca nu prea am inteles?Se joaca pe bani?Multumesc. |
Re: Simulator de drag online
mai baieti spuneti-mi si mie cum fac bani in acest joc????....l-am luat de curand jocul!!va rog!!:sad:
|
Re: Simulator de drag online
alex2fast4u pune si u un timp putin mai mic decat ala pe care nu il poti bate si incearca sa ajungi doar cu putin inaintea lui k sa castigi .... io asa am facut si acum am un evo la 700 cp si un dodge la 600cp ....si acum sunt cu andrei in echipa nush dc nu o gasesti ....
p.s. puteti sa tineti si o viteza constanta....nu doar acceleratie ... bafta |
Re: Simulator de drag online
Intru si eu in echipa Romanian Team dar sa organizati curse ca sa facem bani !!! Altfel nu isi are rostu echipa!!!
|
Re: Simulator de drag online
pai sigur k facem danezule..... altfel dc ne jucam ? :) bafta
|
Re: Simulator de drag online
vedeti k am format o alta echipa " romanii " cine vrea sa intre sa dea join si sa-mi dea add " alex_ggk2004 " bafta
|
Re: Simulator de drag online
Am dat add la "romanii"!!!! Haideti mai multi ca sa facem o echipa tare!!!
|
Re: Simulator de drag online
haideti toti dati add la " romanii " si hai sa vb pe mess despre curse cum sa le organizam cu cine " alex_ggk2004 " bafta
|
Re: Simulator de drag online
Vezi alex k ti-am dat add
|
Re: Simulator de drag online
Am descoperit si eu drogul asta de joc :D...am dat add la 'romanii'...la un moment dat am gasit o alta echipa din arad ceva de genu Arad Street Racing poate i luam la "intrebari" :twisted:
Alex vezi ca iti dau acuma add pe mess... |
Re: Simulator de drag online
ok astept add de la tine ....
|
Re: Simulator de drag online
Numai se joaca nimeni ? Numai vrea nimeni sa intre la noi in echipa ? hai k avem 3 win si 4 lose e ceva pt romani :d ...Bafta
P.S. daca sunt echipe romane rog un chalenge 4 fun la " romanii " |
Re: Simulator de drag online
As veni si eu la voi... dar tre sa invat sa plec de pe loc... ma fac de ras( burn out in a 6a)
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:13. |
- Copyright 2026 4Tuning