![]() |
:) intrebarea era Cum a fost cursa la mare ? dar daca e n0namee pe aici e clar ca e offtopic :) :P
|
Pai bah Akimoto, io sunt Bivolaru sa le stiu pe toate ??? Vezi ca nu a fost asa greu sa raspunzi ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
:P ... mda ... Santos ... iar vorbeste in punga! am intrebat si eu ce masina are? nu vrei sa inchida topicu acum? :D
|
Am vazut la mare multe masini cu numarul WAY , de fapt cateva ;
un astra bertone , un vectra , si am mai vazut si un calibra , dar nu la mare. Astia sunt o gashcA?Ca e buna ideea :) |
grandpa: Vectra cu WAY a fost a lu' Teo, Astra Bertone e actuala si Calibra, nici eu nu stiu a cui e :)
|
Vectra cu WAY nu are nici o treaba cu Teo ..... Calibra cu YCE e a lui , asta daca tot va dati cunoscatori ... mai verficati si voi informatiile inaite de a scrie :!: :!: :!:
|
:lol: mah tu ai mers cu Golfu prin ploaie de la tunat? :D ... poate e vorba de alt Teo
|
Quote:
|
ba au toate 3 legatura
Din cat stiu eu Bertone e actuala, Vectra e fosta si Calibra e si ea pacolo, da e. golfturnat, uite aici, dupa cum ai zis tu, \"informatii de verificat inainte de a scrie\": https://www.4tuning.ro/filme/ilegale/...%20bertone.avi |
toate bunicele inafara de faptul ca au intrerupt cursa :/
|
...
Najpa organizarea....shi imi pare rau k m-am luat cu jandarmu ala in gura :(
|
iti pare rau ca te-ai luat?? de aveam cativa ani mai multi.... ma luam un pic de sora lui.... fir-ar mama lor a naibi sa fie ... stateau si se bronzau nu faceau altceva... jegosii...nu e asa n0namee?? aa sau stai tu nu ai fost.... :o
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:43. |
- Copyright 2026 4Tuning