Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Saturn - 1-2.05.2004 (https://forum.4tuning.ro/43-saturn-1-2-05-2004.html)
-   -   Cum a fost cursa de la mare ?? (https://forum.4tuning.ro/43-saturn-1-2-05-2004/1077-cursa.html)

EvLSant0S 14-05-04 18:32

:) intrebarea era Cum a fost cursa la mare ? dar daca e n0namee pe aici e clar ca e offtopic :) :P

Hondarul 14-05-04 19:07

Pai bah Akimoto, io sunt Bivolaru sa le stiu pe toate ??? Vezi ca nu a fost asa greu sa raspunzi ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

n0namee 15-05-04 15:40

:P ... mda ... Santos ... iar vorbeste in punga! am intrebat si eu ce masina are? nu vrei sa inchida topicu acum? :D

grandpa 16-05-04 14:43

Am vazut la mare multe masini cu numarul WAY , de fapt cateva ;
un astra bertone , un vectra , si am mai vazut si un calibra , dar nu la mare.
Astia sunt o gashcA?Ca e buna ideea :)

Gabi 16-05-04 18:15

grandpa: Vectra cu WAY a fost a lu' Teo, Astra Bertone e actuala si Calibra, nici eu nu stiu a cui e :)

golf4tunat 17-05-04 19:38

Vectra cu WAY nu are nici o treaba cu Teo ..... Calibra cu YCE e a lui , asta daca tot va dati cunoscatori ... mai verficati si voi informatiile inaite de a scrie :!: :!: :!:

n0namee 17-05-04 19:47

:lol: mah tu ai mers cu Golfu prin ploaie de la tunat? :D ... poate e vorba de alt Teo

Gabi 18-05-04 08:32

Quote:

Originally Posted by \"golf4tunat\"
Vectra cu WAY nu are nici o treaba cu Teo ..... Calibra cu YCE e a lui , asta daca tot va dati cunoscatori ... mai verficati si voi informatiile inaite de a scrie :!: :!: :!:

Tinere, actualu' WAY (Astra Coupe Bertone - B-32-WAY) nu e ex WAY (Opel Vectra - B-34-WAY) ?!

RoSonic 18-05-04 10:42

ba au toate 3 legatura

Din cat stiu eu Bertone e actuala, Vectra e fosta si Calibra e si ea pacolo, da e.


golfturnat, uite aici, dupa cum ai zis tu, \"informatii de verificat inainte de a scrie\":

https://www.4tuning.ro/filme/ilegale/...%20bertone.avi

just-f 21-05-04 18:13

toate bunicele inafara de faptul ca au intrerupt cursa :/

zip 23-05-04 11:03

...
 
Najpa organizarea....shi imi pare rau k m-am luat cu jandarmu ala in gura :(

EvLSant0S 31-05-04 08:55

iti pare rau ca te-ai luat?? de aveam cativa ani mai multi.... ma luam un pic de sora lui.... fir-ar mama lor a naibi sa fie ... stateau si se bronzau nu faceau altceva... jegosii...nu e asa n0namee?? aa sau stai tu nu ai fost.... :o


All times are GMT +2. The time now is 17:43.

- Copyright 2026 4Tuning