Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Bengy_BLS 02-07-09 15:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2428100)
balosu din ploiesti a dat clasa la toti.....10 in cap!!!!

bravo ba balaaaa

merci frate , a culminat cu proba la engleza oral , unde din cauza comisiei de *** am luat 8.50 , iar ultima proba practica a fost azi la sport cu media la probe 8

Bengy_BLS 02-07-09 15:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bah oameni buni , maine seara (vineri) va gasesc io si cu carbit ? ca vrem sa o ardem gangsta cu LOW-ul. asta daca reusesc sa rezolv problema cu planetara.
Dar 90% vrem sa venim , va gasim ? sau sunteti dati disparuti , daffy astept raspt telefonic sau aici

DRK*DeSiGn 02-07-09 17:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
rade lumea cand intra pe threadul asta :| nu stim decat cearta

Hyena 03-07-09 11:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2456035)
D c sa inchizi topicul cand poti sa i stergi postul lu Hyena ?

Lasa ca de Hyena am eu grija:lol:...Stii tu ce te asteapta gHyena :lol:

Fara propuneri indecente kimi te rog :D

godboyro 03-07-09 11:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Offtopic e offtopic nu e privat daca vreti sa va certati certati-va pe YM

RoByNeT 03-07-09 11:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2458393)
Fara propuneri indecente kimi te rog :D

care`i faza cu poza ? :weirdface

RoByNeT 03-07-09 11:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bine gata va rog eu cu atacurile astea ... luciane daffy poate va faceti si voi timp 2 minute sa facem ceva cu parnaia asta de "Diverse (topic de offtopic)"

Hyena 03-07-09 11:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2458430)
care`i faza cu poza ? :weirdface

am pus si yo o poza cu masina mea :)

RoByNeT 03-07-09 11:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
d c ? :lol:

Daniel_DRV 03-07-09 12:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa se vada ce are sub capota ;)(care nu este)

kimi 03-07-09 16:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Motor de 1.6 ce sa aiba...

Hyena 03-07-09 18:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Distractie placuta asta seara deocamdata nu pot sa va onorez cu prezenta, asta numai daca nu il bag pe lucik in locu motorului :D

daffy duck™ 05-07-09 15:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai...vineri am rugamintea la toti sa venim in proportie de 99% la intalnire, trebuie sa vorbim niste chestii importante....mai multe detalii la tataie sau la mine......eu acum sunt la cluj la eveniment ( astia au net in mall si daia am cum sa va scriu :lol::lol: )

bafta!!

Daniel_DRV 05-07-09 19:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/103-styling-by-request-idei-tuning-pt-masina-ta/129953-idei-tuning-dacie-sport-rog.html id este: Just_do_it confirmati sau infirmati daca este reprezentant I.M.S. Iasi...

Lucian_GXZ 06-07-09 10:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
Observ mare tziganie pe forumul nostru si lucrul asta nu ma incanta deloc... incercati sa terminati cu certurile si cu alte magarii macar din respect fata de tataie daca rugamintea mea este fix pisat pentru voi....

As vrea sa va prezint in cele ce urmeaza si motivul disparitiei mele de saptamana trecuta. Am vrut sa fie stil surpriza, de-asta nu am spus la nimeni ca voi pleca... se pare ca mai nimeni nu a inteles treaba asta deoarece am inteles ca multi s-au si suparat... Am sa pun cateva poze care imi sunt mai la indemana ca sa va faceti o idee, iar mai pe seara dupa ce descarc cele 900 poze din aparatul foto, voi mai pune cateva.


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning