Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Simulator de drag online (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/9512-simulator-drag-online.html)

Peter4ever 21-11-05 19:58

Hehe hai sa va fac ciuda, eu am un Viper de 1645 cp , un Dodge Ram de 1640 cp si un Mustang Cobra de 950 cp , cei care vor sa ma provoace userul meu este Peter18 va astept :twisted:

LKS 21-11-05 23:54

New team Available 4Tuning ... intra cine vrea ...scapa cine poate :D jokin`

useru` meu e dopeman .. deocamdata sunt eu shi Evo007 ...intratzi sa fim mai multzi

SpeedeR 22-11-05 01:35

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Peter4ever\"
Hehe hai sa va fac ciuda, eu am un Viper de 1645 cp , un Dodge Ram de 1640 cp si un Mustang Cobra de 950 cp , cei care vor sa ma provoace userul meu este Peter18 va astept :twisted:

si cum ai facut bani d toate astea?! mie imi suna a evaziune fiscala :D :D :D

LKS 22-11-05 11:06

bani se fac mah ....probabil are relatzii omu` :D

Peter4ever 22-11-05 14:45

Mi-am luat Subaru full modificat, ps banii ii fac din premii adik challenge intre echipe se joaca mixe mari de la 1 mil de $ in sus cel mai mult am castigat vreo 4 mil juma

Peter4ever 22-11-05 14:58

Postati si voi userele voastre din joc pls

SpeedeR 22-11-05 17:42

park sau mai zis...anyway, speeder23

Peter4ever 25-11-05 13:00

Hai fratilor numai vreti sa jucati , mi-am schimbat accountu am luato de la 0 userul meu nou este z3ro_cool am dekat un viper amarat adik full si un mopar amarat :D

CrisRai 06-12-05 19:50

Mai jucati?

alex_ggk 01-04-07 19:19

Re: Simulator de drag online
 
se mai joaca frate...k joc jocu asta de vreo 2 luni asa....si abia acum am descoperit topcicul depsre joc :D .....alexutzu e userul meu ...un te-am ceva k sunt interesat sa intru

andrey_ctyn 02-04-07 16:08

Re: Simulator de drag online
 
Ce tre' sa fac sa nu mai pierd franez inainte de linie si ma duc usor pana trec linia ... voi cum franatzi ?! :(

alex_ggk 02-04-07 23:57

Re: Simulator de drag online
 
vezi k langa acceleratie e o bulina rosie...apasa pe ea inainte sa pleci sa vezi k se aprin stopurile...bafta...eu as face altcva in locu tau ...as baga timp putin mai mic decat al advesrailor si merg cam cu aceeasi vit k ei ...am reusit pana mi-am facut masina bafta..


p.s - team-uri ceva? k as vrea sa intru :D

alex_ggk 03-04-07 00:08

Re: Simulator de drag online
 
frate...am facut un te-am cine vrea sa intre :D ..... " the best RO " exact asa cum am scris haide da-ti join ;;)

Alex2Fast4U 07-04-07 19:30

Re: Simulator de drag online
 
Honda Civic SI Hatchback
Power : 478 bhp@7800rpm
Torque : 345 lbs/ft@6900rpm
Stage 4 Turbo

Momentan am 600$ .. banii ii fac foarte greu.. fac primele doua curse de la Amateur League Cup (200$) k deja la Turbo Tom tre sa pun bracket 10.30 ca sa nu imi dea breakout.. si asta porneste cu vreo 2 secunde inaintea mea.. si nu il mai pot ajunge. ce ar mai trebui sa fac sa pot sa il iau.. si cum pot face bani ceva mai usor.. ziceti ceva tehnica.. :D sa imi strang bani pt engine managment system.. ? se merita.. ? suspensie merita sa pun pe ea.. ? astept raspunsuri.. ms anticipat..

PS: toata ziua am jucat ca sa ajung la stadiu curent.. :|

shadowro 07-04-07 20:15

Re: Simulator de drag online
 
evo 8 860 bhp + 200 hp nitrous shot


All times are GMT +2. The time now is 18:22.

- Copyright 2026 4Tuning