![]() |
Hehe hai sa va fac ciuda, eu am un Viper de 1645 cp , un Dodge Ram de 1640 cp si un Mustang Cobra de 950 cp , cei care vor sa ma provoace userul meu este Peter18 va astept :twisted:
|
New team Available 4Tuning ... intra cine vrea ...scapa cine poate :D jokin`
useru` meu e dopeman .. deocamdata sunt eu shi Evo007 ...intratzi sa fim mai multzi |
Re:
Quote:
|
bani se fac mah ....probabil are relatzii omu` :D
|
Mi-am luat Subaru full modificat, ps banii ii fac din premii adik challenge intre echipe se joaca mixe mari de la 1 mil de $ in sus cel mai mult am castigat vreo 4 mil juma
|
Postati si voi userele voastre din joc pls
|
park sau mai zis...anyway, speeder23
|
Hai fratilor numai vreti sa jucati , mi-am schimbat accountu am luato de la 0 userul meu nou este z3ro_cool am dekat un viper amarat adik full si un mopar amarat :D
|
Mai jucati?
|
Re: Simulator de drag online
se mai joaca frate...k joc jocu asta de vreo 2 luni asa....si abia acum am descoperit topcicul depsre joc :D .....alexutzu e userul meu ...un te-am ceva k sunt interesat sa intru
|
Re: Simulator de drag online
Ce tre' sa fac sa nu mai pierd franez inainte de linie si ma duc usor pana trec linia ... voi cum franatzi ?! :(
|
Re: Simulator de drag online
vezi k langa acceleratie e o bulina rosie...apasa pe ea inainte sa pleci sa vezi k se aprin stopurile...bafta...eu as face altcva in locu tau ...as baga timp putin mai mic decat al advesrailor si merg cam cu aceeasi vit k ei ...am reusit pana mi-am facut masina bafta..
p.s - team-uri ceva? k as vrea sa intru :D |
Re: Simulator de drag online
frate...am facut un te-am cine vrea sa intre :D ..... " the best RO " exact asa cum am scris haide da-ti join ;;)
|
Re: Simulator de drag online
Honda Civic SI Hatchback
Power : 478 bhp@7800rpm Torque : 345 lbs/ft@6900rpm Stage 4 Turbo Momentan am 600$ .. banii ii fac foarte greu.. fac primele doua curse de la Amateur League Cup (200$) k deja la Turbo Tom tre sa pun bracket 10.30 ca sa nu imi dea breakout.. si asta porneste cu vreo 2 secunde inaintea mea.. si nu il mai pot ajunge. ce ar mai trebui sa fac sa pot sa il iau.. si cum pot face bani ceva mai usor.. ziceti ceva tehnica.. :D sa imi strang bani pt engine managment system.. ? se merita.. ? suspensie merita sa pun pe ea.. ? astept raspunsuri.. ms anticipat.. PS: toata ziua am jucat ca sa ajung la stadiu curent.. :| |
Re: Simulator de drag online
evo 8 860 bhp + 200 hp nitrous shot
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:22. |
- Copyright 2026 4Tuning