![]() |
Re: Credeti ca interzicerea fumatului la volan ar fi o masura buna in Romania?
Astfel tragem concluzia : cand conduci nu ai voie sa :
- Atingi casetofonul / cd-playerul - Vorbesti la telefon - Atingi comenzile de climatronic - Sa fumezi - etc Din cele spuse reiese ca la volan trebuie sa stam batz, cu privirea indreptata fix inainte, foarte bine lipiti de scaunul al carui spatar sta la fix 90 de grade, etc.In curand prevad ca nu vom mai avea voie nici la geamuri sa umblam, nici la comenzile masini gen trip, pilot automat, etc. |
Re: Credeti ca interzicerea fumatului la volan ar fi o masura buna in Romania?
Sunt de acord sa faca ce vrea, inclusiv sa fumeze, dar cu conditia ca at. cand o vinde sa spuna ca a fumat in ea, nu sa o curete si apoi....
|
Re: Credeti ca interzicerea fumatului la volan ar fi o masura buna in Romania?
NU si oricum as fuma.Nu stiu cine ar propune sau promulgare o asemenea lege aberanta.
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:53. |
- Copyright 2026 4Tuning