Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   dacia mea proprie si personala (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/36787-dacia-mea-proprie-personala.html)

all3ex_wly 01-01-11 18:24

Re: dacia mea proprie si personala
 
ma bucur ca fiecare masina ajunge unde ii este locul :))

P.S. cred ca ti-ai batut rau joc de ea.saraca sufera

AG 80 BBI 02-01-11 20:29

Re: dacia mea proprie si personala
 
pot sa bag mana in foc ca suntem oarecum colegi! :rolleyes2

all3ex_wly 03-01-11 02:47

Re: dacia mea proprie si personala
 
Quote:

Originally Posted by AG 80 BBI (Post 3947850)
pot sa bag mana in foc ca suntem oarecum colegi! :rolleyes2

nu baga mana in foc ca te arzi :P.
colegi de forum suntem.nimic mai mult

AG_XX_VLO 10-03-11 22:15

Re: dacia mea proprie si personala
 
Pe unde mai umbla masina asta ? Era o data pe crinului intr_o parcare ? :D

AG80BBI 12-12-11 09:23

Re: dacia mea proprie si personala
 
Quote:

Originally Posted by AG_XX_VLO (Post 4159877)
Pe unde mai umbla masina asta ? Era o data pe crinului intr_o parcare ? :D

si raspuns dupa 1 an....tot acolo e la conservare! :D
cand voi avea timp de ea de mici reparatii si de itp+asigurare ma voi plimba iar! :P

AG80BBI 05-02-12 20:06

Re: dacia mea proprie si personala
 
este interesant faptul ca i-a trebuit cuiva bateria de pe ea! :))
traim in Romania...din pacate!

bubugsi 09-02-12 18:44

Re: dacia mea proprie si personala
 
Quote:

Originally Posted by AG80BBI (Post 4866105)
este interesant faptul ca i-a trebuit cuiva bateria de pe ea! :))
traim in Romania...din pacate!

lasaa ba bogatule k tu ti-ai luat astra si nu spui la lume....si mai are si chit de gsi..:))))))))))) ardite-ar cirba pe mate..:))))))))))))

tehkid 11-03-12 22:38

Re: dacia mea proprie si personala
 
salut, te-am vazut azi :D erai langa mine te tracta cineva cu un astra F, eu ma bateam cu lapile ca nu merg stopurile pe frana:)))))))))))

AG 80 BBI 12-03-12 20:08

Re: dacia mea proprie si personala
 
Quote:

Originally Posted by tehkid (Post 4926780)
salut, te-am vazut azi :D erai langa mine te tracta cineva cu un astra F, eu ma bateam cu lapile ca nu merg stopurile pe frana:)))))))))))

mda am vazut ca lucra cineva la o dacie alba :))
eu ma oftic de mor ca batrana nu mai are gaz ca ii dadeam niste rafale pe acolo pe strada :)) cu urmatoarea ocazie...:P

p.s: ma tracta cineva(fratele meu) cu un F (F-ul meu) :))

tehkid 13-03-12 08:03

Re: dacia mea proprie si personala
 
daaa eu reparam la dacie:D data viitoare poate ma anunti si pe mine cand o scoti :P sa fiu prezent :D

YM: remus.craiovei


All times are GMT +2. The time now is 04:07.

- Copyright 2026 4Tuning