![]() |
Re: dacia mea proprie si personala
ma bucur ca fiecare masina ajunge unde ii este locul :))
P.S. cred ca ti-ai batut rau joc de ea.saraca sufera |
Re: dacia mea proprie si personala
pot sa bag mana in foc ca suntem oarecum colegi! :rolleyes2
|
Re: dacia mea proprie si personala
Quote:
colegi de forum suntem.nimic mai mult |
Re: dacia mea proprie si personala
Pe unde mai umbla masina asta ? Era o data pe crinului intr_o parcare ? :D
|
Re: dacia mea proprie si personala
Quote:
cand voi avea timp de ea de mici reparatii si de itp+asigurare ma voi plimba iar! :P |
Re: dacia mea proprie si personala
este interesant faptul ca i-a trebuit cuiva bateria de pe ea! :))
traim in Romania...din pacate! |
Re: dacia mea proprie si personala
Quote:
|
Re: dacia mea proprie si personala
salut, te-am vazut azi :D erai langa mine te tracta cineva cu un astra F, eu ma bateam cu lapile ca nu merg stopurile pe frana:)))))))))))
|
Re: dacia mea proprie si personala
Quote:
eu ma oftic de mor ca batrana nu mai are gaz ca ii dadeam niste rafale pe acolo pe strada :)) cu urmatoarea ocazie...:P p.s: ma tracta cineva(fratele meu) cu un F (F-ul meu) :)) |
Re: dacia mea proprie si personala
daaa eu reparam la dacie:D data viitoare poate ma anunti si pe mine cand o scoti :P sa fiu prezent :D
YM: remus.craiovei |
| All times are GMT +2. The time now is 04:07. |
- Copyright 2026 4Tuning