![]() |
bai .. ce pot sa zic .. a fost .. ce va fii ... este important .. !!! si keep it loud ... sa fim multzumitzi k nu a plouat .. si ... restu e de domeniu trecutului :D :twisted: :twisted: :twisted: noi sa fim sanatoshi !!!
|
Quote:
|
nonamee, tata tanabe are o masina cu motor de 2.4, 4 usi, cutie automatica si 2 tobe(una-n stanga, una-n dreapta)....pariez ca-ti da fum.. :wink: ...te tzine ?
|
Da fum la cine ?? akimoto
|
la nonamee cred ca-i da fum, ca doar nu tie...
tie...iti dau io :wink: |
akimoto da' tu ce masina ai ?
apropos, imi place avatarul tau e sugestiv :lol: |
2.3, 2 usi, cutie manuala, o singura toba si fo' 30 de cai mai putin decat a lu' tanabe
|
Akimoto, Ai uitat sa zici aceeasi marca !
|
Atunci Tanabe, ce Honda ai ??? :roll: :roll: :roll:
|
looolz.. uite ma cum se inmultzesc masinutzele.. congratz all! :D este un lucru bun.. :) abia astept sa vaz filmuletze, poze..
|
:lol: mah Akimoto ... eu zilele trecute m-am luat cu ala cu Porsche 911 prin oras ... asa ca de ce nu m-ar tine cu tanabe ... pierd ce pusca mea ca doar nu imi pierd capu ... da lasa tu numa un pic ... ca vreau sa imi iau motor si ne dam atunci ... eu il intrebam ce masina are ... ca era unu mai sus care zicea ca la Timisoara nu are nici un concurent.
|
:lol:
mama, ce off topic sunteti, am innebunit... discoteca :lol: |
1 Attachment(s)
Quote:
Si masina cea mai tare nu exista ... exista intotdeauna una care sa ii dea la buci ! Asha ca nu va mai certatzi de aiurea ... P.S. : Vezi ca mi-ai furat ideea fara sa ceri voie si nu e frumos :lol: !!! :peace: |
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: looooooooooooooool
|
nonamee, si io m-am dat prin oras cu gt3, cu maserati, cu ferrari, cu subaru, cu s4, cu rs4, cu motoarele.....inseamna ca sunt la fel de tare ca si ei ?
hondare, ce dreaq poa' sa fie ? e Honda, are vo' 30cp mai mult ca a mea(deci vo' 190), motor de 2.4, 4 usi si cate o toba in ficare parte.... :?: |
| All times are GMT +2. The time now is 13:25. |
- Copyright 2026 4Tuning