Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Saturn - 1-2.05.2004 (https://forum.4tuning.ro/43-saturn-1-2-05-2004.html)
-   -   Cum a fost cursa de la mare ?? (https://forum.4tuning.ro/43-saturn-1-2-05-2004/1077-cursa.html)

Psycho 11-05-04 13:42

bai .. ce pot sa zic .. a fost .. ce va fii ... este important .. !!! si keep it loud ... sa fim multzumitzi k nu a plouat .. si ... restu e de domeniu trecutului :D :twisted: :twisted: :twisted: noi sa fim sanatoshi !!!

n0namee 11-05-04 22:31

Quote:

Originally Posted by \"tanabe\"
Te invitam la Timisoara sa vedem cine va avea emotii cu adevarat ! :!:

tababe ... ce masina ai tu tata?

akimoto 12-05-04 12:34

nonamee, tata tanabe are o masina cu motor de 2.4, 4 usi, cutie automatica si 2 tobe(una-n stanga, una-n dreapta)....pariez ca-ti da fum.. :wink: ...te tzine ?

Tengu 12-05-04 17:43

Da fum la cine ?? akimoto

akimoto 12-05-04 18:52

la nonamee cred ca-i da fum, ca doar nu tie...
tie...iti dau io :wink:

CeReS 12-05-04 19:32

akimoto da' tu ce masina ai ?
apropos, imi place avatarul tau e sugestiv :lol:

akimoto 12-05-04 22:18

2.3, 2 usi, cutie manuala, o singura toba si fo' 30 de cai mai putin decat a lu' tanabe

tanabe 12-05-04 22:26

Akimoto, Ai uitat sa zici aceeasi marca !

Hondarul 12-05-04 22:39

Atunci Tanabe, ce Honda ai ??? :roll: :roll: :roll:

BoSsuL3TZ 12-05-04 23:10

looolz.. uite ma cum se inmultzesc masinutzele.. congratz all! :D este un lucru bun.. :) abia astept sa vaz filmuletze, poze..

n0namee 12-05-04 23:50

:lol: mah Akimoto ... eu zilele trecute m-am luat cu ala cu Porsche 911 prin oras ... asa ca de ce nu m-ar tine cu tanabe ... pierd ce pusca mea ca doar nu imi pierd capu ... da lasa tu numa un pic ... ca vreau sa imi iau motor si ne dam atunci ... eu il intrebam ce masina are ... ca era unu mai sus care zicea ca la Timisoara nu are nici un concurent.

Gratzian 13-05-04 04:09

:lol:
mama,
ce off topic sunteti, am innebunit...
discoteca :lol:

X-Ray-Eyes 13-05-04 04:18

1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"akimoto\"
2.3, 2 usi, cutie manuala, o singura toba si fo' 30 de cai mai putin decat a lu' tanabe

Honda Prelude ... de 160 Cp cumva sau ma insel eu ... dar nu cred ...
Si masina cea mai tare nu exista ... exista intotdeauna una care sa ii dea la buci ! Asha ca nu va mai certatzi de aiurea ...

P.S. : Vezi ca mi-ai furat ideea fara sa ceri voie si nu e frumos :lol: !!!
:peace:

Psycho 13-05-04 08:23

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: looooooooooooooool

akimoto 14-05-04 17:15

nonamee, si io m-am dat prin oras cu gt3, cu maserati, cu ferrari, cu subaru, cu s4, cu rs4, cu motoarele.....inseamna ca sunt la fel de tare ca si ei ?
hondare, ce dreaq poa' sa fie ? e Honda, are vo' 30cp mai mult ca a mea(deci vo' 190), motor de 2.4, 4 usi si cate o toba in ficare parte.... :?:


All times are GMT +2. The time now is 13:25.

- Copyright 2026 4Tuning