Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   discutii Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu/14363-discutii-satu.html)

Devi 15-01-08 08:36

Re: discutii Satu Mare
 
no problemo

raul_rebelul2005 21-01-08 19:32

Re: discutii Satu Mare
 
https://www.youtube.com/watch?v=05KXm...eature=related
:):)....i-a uitativa cine conduce,pana si el se pricepe la burn:)

Devi 25-01-08 07:52

Re: discutii Satu Mare
 
iui asta-i tare!! :)

jason 25-01-08 08:45

Re: discutii Satu Mare
 
:DNo Coment!!!!!!!!!:D

szambi77 26-01-08 00:05

Re: discutii Satu Mare
 
No comment again ..... https://forum.4tuning.ro/26-filme-movies-masini-curse-drifturi-burnout-reclame-etc/64249-subaru-zburator.html

Dracushor 26-01-08 22:17

Re: discutii Satu Mare
 
Ala cu Subaru e tare tzeapan, imi place.... Dar se si pricepe la manevre se vede!

raul_rebelul2005 27-01-08 17:37

Re: discutii Satu Mare
 
frumos filmuletu,imi placea cand sarea deodata cu ala cu placa....deci daca vreti sa mergeti pe partie in loc de placa sau schii va luati un Subaru....oare din alea nu sunt de inchiriat:))

juana_man 28-01-08 09:21

Re: discutii Satu Mare
 
http://www.autobizz.ro/taxa-inmatriculare.php

szambi77 28-01-08 17:47

Re: discutii Satu Mare
 
:?: Apropo de taxele de inmatriculare, poate ma ajuta cineva cu o informatie : daca vreau sa cumpar un autoturism care nu este fabricat in UE am inteles ca trebuie, pe langa taxa de prima inmatriculare, sa achit si o taxa vamala, care de altfel nu ar trebui achitata in cazul autoturismelor fabricate in UE. Stie cineva ceva de chestia asta ??? si daca da, unde se regasesc aceste taxe ??? :?:

valineamtsm 28-01-08 22:01

Re: discutii Satu Mare
 
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 1319839)
:?: Apropo de taxele de inmatriculare, poate ma ajuta cineva cu o informatie : daca vreau sa cumpar un autoturism care nu este fabricat in UE am inteles ca trebuie, pe langa taxa de prima inmatriculare, sa achit si o taxa vamala, care de altfel nu ar trebui achitata in cazul autoturismelor fabricate in UE. Stie cineva ceva de chestia asta ??? si daca da, unde se regasesc aceste taxe ??? :?:

La vama trebuie sa mergi, mai precis vama interioara, si cauti un comisionar vamal care te va lamuri mai ales daca ti-e cunostinta $ si iti va spune cat trebuie sa platesti taxa vamala , si la finante pt taxa de inmatriculare e cel mai bine sa mergi ca ei te informeaza cel mai bine.
Daca vrei informatii precise trebuie sa te informezi direct la ei, pt ca pe net totul e un babilon legat de taxe vamale, taxe de prima inmatriculare sau impozitele anuale ce le vei avea de platit mai ales la motoarele mai mari.

Dar de taxa de prima inmatriculare se poate scapa legal fara a mai recurge la tribunal sau alte treburi. Gandeste-te un pik cum poti sa scapi de ea (un pik mai mult) si precis iti dai seama. Sunt 3 modalitati foarte eficiente!

nwl_dredd 29-01-08 21:16

Re: discutii Satu Mare
 
ieri seara in jurul orei 9:30 un baiat cam de 20 de ani a vrut sa faca drift in sensul giratoriu din centru!era mortal baiatu ca din pacata na reusit si a intrat in cutia electrica din marginea parcului:)cu ce morcovi a avut sa intors si plecat!:LOL: ce face smecheria din oameni!!pacat ca na reusit dar mi-a placut faza cum sa intors:)la mai vazut cineva sau stie cineva despre cinei vorba?

rapidistu_c&c 29-01-08 21:19

Re: discutii Satu Mare
 
ce masina avea???

tuner_cata_05 29-01-08 22:44

Re: discutii Satu Mare
 
Un alcolist din Baia Mare care se credea Elodia:lol::lol::lol:
http://emaramures.ro/Video/Video.aspx?VideoID=21

nwl_dredd 30-01-08 07:00

Re: discutii Satu Mare
 
Quote:

Originally Posted by rapidistu_c&c (Post 1322034)
ce masina avea???

un ursuleti rosu!

juana_man 30-01-08 07:58

Re: discutii Satu Mare
 
Quote:

Originally Posted by nwl_dredd (Post 1322542)
un ursuleti rosu!

si acuma intrebarea cu rusinea p obraji, avea cumva p capota sau oriunde sigla sau scrisu NLR ?


All times are GMT +2. The time now is 06:08.

- Copyright 2026 4Tuning