Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Simulator de drag online (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/9512-simulator-drag-online.html)

Evo007 12-11-05 18:39

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"madskilz\"
iei mai mult.....incearca sa o vinzi si vezi cat iei pe ea...(stai linistit k fara alta masina nu ai cum sa o vinzi)

ps:vorbeati de timpi de reactie:sunt curios care face mai ibne k mine:0.501 :lol: :twisted: (a fost la nimereala ,recunosc)

504Da nu am vrut a fost asa la nimereala.Nu am incercat nici o data sa vad cat scot cel mai bine.Intrebare daca dai uninstal la toate piesele de pe masina si vinzi masina ...piesele iti raman?poti sa le pui la masina pe care o cumperi.Am inteles ca e mai bun supercharger...dar iti trebuie niste rapoarte bune

ps:strang bani ptr evo :twisted:

mike20 12-11-05 21:32

vreau si yo in echipa...am si yo un amarat de civic..de vreo 490 de cp..am turbo stage 3
p.s.la engine internals..trebuie sa yau displacement si headwork?nu intra in conflict cu alte piese?
p.s.2. am userul cristy

Skillzu 12-11-05 23:44

deci...la o masina turbo.....singurele pise car enu vor fi instalate sunt: serpi...pistoane copmrimate(vor fi cele decomprimate) si ecu..asta daca ai nos..dar stai linistit k merge pus advanced bla bla bla..ecu alah mai jemcher...deci oricum ai lua nu ai ecu normal....

Evo007 13-11-05 01:23

Care imi da si mie 11.000 coco sa imi iau si yo masina
ii dau inapoi dupaia.....ca atunci pot sa vad civicu si iau 25.000 pe el
Ce ziceti cine se baga

trg 13-11-05 03:34

dai si dobanda?

:lol:

mike20 13-11-05 16:01

hai ma santos baga`ma si pe mine in team...nu ai loc si pt mine? :lol: hai k am 500cp... :D

baghy83 13-11-05 21:07

care stie cum trebuiesc setate amortizatoarele la un civic de 570 cp?si inca ceva.raportul final daca il maresc se scurteaza cum fac si celelalte viteze sau e invers?

Evo007 14-11-05 17:32

Miam luat evo.....700hp:d

Mr.Nice 17-11-05 13:04

Bai, mi-am luat un Ford SVT Cobra, da' n u prea e bun de nimic, plm, i need help...

Zerofast 17-11-05 15:58

SI eu am svt cobra e naspeta rau nu poti sa -i pui turbo

mike20 17-11-05 19:43

la dodge chalenger merge turbo? :D (de fapt masina parca are din fabrica supercharger)...deci merge sau nu? :D

shantzu 17-11-05 21:24

1 Attachment(s)
explicati si mie ce sunt astea??si boost-u ala ce vrea ca nu se misca deloc

SpeedeR 17-11-05 22:40

aoleu.... nu mai merge boostul?!
inseamna k nu prea mai ai ulei sau ti sa stricat cva pe la masina :wink: :wink: :D

shantzu 17-11-05 23:06

nu mai face mha mishto si explica-mi si mie cum e cu alea pe acolo :cry:

SpeedeR 17-11-05 23:15

pai iti tre turbo k sa iti arate boost :P :P :P


All times are GMT +2. The time now is 16:54.

- Copyright 2026 4Tuning