Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo-ul meu... (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/37860-cielo-meu.html)

msiu 20-10-07 15:43

Re: Cielo-ul meu...
 
i-am dat ciocane azi da am capiat-o sa vedem rezultatele pana acum e bine, nu uita de jenti la mine a sarit laculele sunt nichelate

Lao 20-10-07 16:34

Re: Cielo-ul meu...
 
Nu am făcut (încă) jantele. Sunt încă indecis dacă să le fac sau nu. ;)

dixxi 20-11-07 23:03

Re: Cielo-ul meu...
 
super tare masina am vazuto de mai multe ori prin oras si ream vazut cu ea si la indemanare la selgros nu prea incarcata frumusica foc
bafta in continuare

DACIA-Wrc 21-11-07 08:11

Re: Cielo-ul meu...
 
se pune si o contra ...eu am batut`o asa si numa la indoitura mi`a sarit umpic dar doar pe o parte

Lao 21-11-07 16:19

Re: Cielo-ul meu...
 
Dacia, presupun că tu-i răspunzi băiatului care a scris tocmai pe 20.10, nu? :d

DACIA-Wrc 21-11-07 18:48

Re: Cielo-ul meu...
 
cam da, acuma vad si eu data.
in fine, prea tarziu oricum :P


All times are GMT +2. The time now is 03:41.

- Copyright 2026 4Tuning