![]() |
Re: Cielo-ul meu...
i-am dat ciocane azi da am capiat-o sa vedem rezultatele pana acum e bine, nu uita de jenti la mine a sarit laculele sunt nichelate
|
Re: Cielo-ul meu...
Nu am făcut (încă) jantele. Sunt încă indecis dacă să le fac sau nu. ;)
|
Re: Cielo-ul meu...
super tare masina am vazuto de mai multe ori prin oras si ream vazut cu ea si la indemanare la selgros nu prea incarcata frumusica foc
bafta in continuare |
Re: Cielo-ul meu...
se pune si o contra ...eu am batut`o asa si numa la indoitura mi`a sarit umpic dar doar pe o parte
|
Re: Cielo-ul meu...
Dacia, presupun că tu-i răspunzi băiatului care a scris tocmai pe 20.10, nu? :d
|
Re: Cielo-ul meu...
cam da, acuma vad si eu data.
in fine, prea tarziu oricum :P |
| All times are GMT +2. The time now is 03:41. |
- Copyright 2026 4Tuning